bugün

Galiba yeni komşularım. Üst katım boştu doldu. Bir gürültü bir patırtı. Alışacağız mecbur. Apartman hayatından nefret ediyorum. Irkçılık hic tasvip etmedigim bir şeydir. Lâkin az kibar olun kardeşim.
desenli olan her şey.

genelde kürt arkadaşlarım gömleği bile desenli seviyorlar.

görsel

kız arkadaşlarım boynuna fular takacaksa hep böyle etnik desenli olan şeyleri seçerdi.
çantaları da keza öyle.
https://www.google.com/se...mg.......0i24.iUepSpODQpM

bordo ve kahverengiyi yoğun kullanıyorlar. en azından benim tanıdıklarım böyleydi.
koyu siyah sakal.
yüksek desibel.
Öşek, Yinge.
Anadolu.
çok kıl, yüksek ses, boyalı saçlar. eskiden altın diş vardı bir de.
hırsız, arsız, gaspçı, kerhane işleten, aile içi şiddet ve tecavuz olayları, eşcinsel erkekler, hainler vs vs.
etnisitesi kürt olan insan. iyisi de var, kötüsü de. teröre destek vereni, vermeyeni, hırsızı, dürüstü...insan işte. etiketler kötüdür. insanları etiketlemeyin.
yüksek desibel.
elektrik faturası
mafya
midyeciler.
dışlanan.
(bkz: börek)
Barbar.
göğüs kafesinin alt kısmına kadar açık ve kıllarını sergileyen gömlek, tercihen fosforlu yeşil veya turuncu ayakkabılar ve tabii ki olmazsa olmaz: öşek.
Önyargılı, ırkçı olmayayim diyorum ama cahil,patavatsız , nerde ne konuşacagini bilmeyen, sapık, kalleş, nankör, vsvsvs....
dağlı insan. etimolojik olarak bakarsak tabi. sosyolojik olarak bakarsak hain gelir.
dini bayramlarda 5'li gruplar halinde parklarda milleti taciz etmeleri.
Müslümansa canpâremdir. Gerisi beni pek ilgilendirmez. <BURDAN BÜTÜN TERÖRiSTLERiN AMk>
(bkz: keko)
kesinlikle ilk olarak benim aklıma cahillik geliyor.
görsel

Bu gibisinden.
Tek kaş, kara pis ten, kıl yumağı şeklinde vücut, Aşağılık ırk.
(bkz: tavşan gibi üremek)

(bkz: holagulogolugu)
tabii ki kürtler.