bugün

fişlenemeyen börek.
Kurt böbreği.
kart böreği.
küt.

bilinen kürt.

küp diyeni gördüm lan ben.
(bkz: kürt böbreği)
Yanlış biliyosunuz. Kült börek o. *
küt böreği.
ünlü düşünür thomas salvador bu konu hakkında şunu söylemiş : '' vadevır yu vant.''

ben kürt böreği diyorum.
üzerine pudra şekeri dökülen tek börek olduğundan üzerine pudra şekeri dökülen börek demeniz yeterli olacaktir bunun yaninda bu soru benim de kafami cokca mesgul etmistir lakin su an isin icinden cikiyor gibiyim cunku kürtlerin böyle yemek zevki olamaz.
sade börek.
Boşnak böreği, laz böreği olabildiği gibi bu da basbaya kürt böreğidir güzel kardeşim. bu kadar korkmayın kürt demekten. hem "küt böreği" ne ya?! türkçeye aykırı zaten! "küt börek" diye uydursanız neyse.
diyelim ki kürt böreği ne olacak? dediğim sorunsaldir.
küt böreği olandır.
Kut hollandaca kadin cinsel organidir.

Kurt boregi olmasin o.
doğrusu kurt böreği olan sorunsal ve mhp nin 40. yılı kutlu olsun.
doğru adının "küt böreği" olduğu, bu isimi kesilirken çıkarttığı ses'ten aldığı bilinir.
Kürt kardeş kürt nu kadar zıtlık doğasına aykırılık çünkü anca kürtlerde olur anlatıyorum;
Tuzlu hamurdan peynirli yada kıymalı olarak yapılan böreğin üstüne pudra şekeri serpilir mi amk.
kürt böreği kaçak malzemelerle yapılır.
üzerine pudra şekeri dökülmüş börektir. isminin zikredilmesine gerek de yoktur.
dünyanın en mal sorunsalı ama malları tartışırken görmek çok zevkli o yüzden up.

nedir ya şu böreğin adı *
pkk böreği. yiyen terörist olur uyarmadı demeyin.
Kesiminden ismini alan bir börek bu sadece, bu börek genelde istanbulda yapılır doğuya git bu böreği bilen yok, kürt böreği olması imkansız olan durum, boşuna dememişler galat ı meşhur fasihi mehcûrdan evlâdır diye, al sana galat ı meşhurun ağababası.
adını bilmemekle beraber müptelası olduğum börektir.
tanım: bir börek ismi versusu.
Çerkez böreği.
sade börek. girin börekçiye 2-3-4 dilim sade börek diyin veriyor "o ne abi" diye sormadan.