bugün

insan nihayetinde, böyle büyük konuşanlar acaba bir gün bir kürt kızına aşık olurlarsa napacaklar?

not: aydınlıyım, türküm.
toplum tarafından hoş karşılanmaz ilk olarak ailen izin vermez sonra akrabaların araya girer. seni köşeye çekip birebir konuşurlar. çok fazla öğüt dinlersiniz.

ne işin var kürtle, git bir rusla, slav kızıyla evlen dünyada bu kadar güzel kızlar varken kürte gerek yok.
evlatliktan ret yeme istememle paralel olabilecek durumdur.. ne yapalim, bizde boyle.
şöyle sebeplerin dayanak olduğu istektir:

- para bok gibidir ve nereye harcanacağı bilinmemektedir.
- kıl, tüy fantazileri vardır akılda.
- 18- seviliyordur.
- altın yatırımı yapılmak istenmektedir.
- prezervatif kullanmaktan hoşlanılmamaktadır, zira hiç şikayet etmeden cinsel alaka kuracak hatunlardır kürt kızları.
- en az 15 çocuk sahibi olmak gibi bir hayal vardır serde.
10 tane çocuk doğurmaktır, bir de o çocuklar maymundan gelmiş gibi olacak evet , vah vah dedirtir.
babalar gibi normal birşeydir. yıllar önce diyarbakırlı bir sevgilim olmuştu. çok saf kalpli temiz bir kızdı. fiziksel olarak da ne akarını ne kokarını gördüm. zaten kıl olayına girmiyorum bile türk kızlarından daha kılsızlar. kısaca bebek gibi temizdi. sevgililerine taparlar, ağır derecede itaat ederler. kendisiyle sevişmemiştik çünkü bakireydi, hayatıma giren en sıra dışı tiplerden biriydi. dilan seni çok özledim sevgilim.
güncel Önemli Başlıklar