bugün

babalar gibi normal birşeydir. yıllar önce diyarbakırlı bir sevgilim olmuştu. çok saf kalpli temiz bir kızdı. fiziksel olarak da ne akarını ne kokarını gördüm. zaten kıl olayına girmiyorum bile türk kızlarından daha kılsızlar. kısaca bebek gibi temizdi. sevgililerine taparlar, ağır derecede itaat ederler. kendisiyle sevişmemiştik çünkü bakireydi, hayatıma giren en sıra dışı tiplerden biriydi. dilan seni çok özledim sevgilim.
10 tane çocuk doğurmaktır, bir de o çocuklar maymundan gelmiş gibi olacak evet , vah vah dedirtir.
şöyle sebeplerin dayanak olduğu istektir:

- para bok gibidir ve nereye harcanacağı bilinmemektedir.
- kıl, tüy fantazileri vardır akılda.
- 18- seviliyordur.
- altın yatırımı yapılmak istenmektedir.
- prezervatif kullanmaktan hoşlanılmamaktadır, zira hiç şikayet etmeden cinsel alaka kuracak hatunlardır kürt kızları.
- en az 15 çocuk sahibi olmak gibi bir hayal vardır serde.
evlatliktan ret yeme istememle paralel olabilecek durumdur.. ne yapalim, bizde boyle.
toplum tarafından hoş karşılanmaz ilk olarak ailen izin vermez sonra akrabaların araya girer. seni köşeye çekip birebir konuşurlar. çok fazla öğüt dinlersiniz.

ne işin var kürtle, git bir rusla, slav kızıyla evlen dünyada bu kadar güzel kızlar varken kürte gerek yok.
insan nihayetinde, böyle büyük konuşanlar acaba bir gün bir kürt kızına aşık olurlarsa napacaklar?

not: aydınlıyım, türküm.
(bkz: laz bir erkekle evlenmeye can atmak)
görüşler uyuşsun neden olmasın.
sevip sevildikten sonra ırkını yerim hoca.
(bkz: sen de ingiliz kraliyet ailesindendin demi)*
(bkz: ırkçı yavşakların gezindiği yaban başlıklar)
sevdiği kızla evlenmeyi istemek daha rasyoneldir.
abazanlığın vardığı son nokta olarakta bilinir bir türk bu kadar düşmemelidir.
bütün kürt arkadaşlarımı tenzih ediyorum, babamın bir sözü vardı:

ben evlendikten sonra çok çocuk sahibi olmak istediğimi söylediğim zaman, "bir tane kürt kızı bul, onlar ölene kadar doğurmaya dedelerinden yeminliler" demişti...

kürt kadınının anaç ve doğurgan olduğu bir gerçek. benim gibi onlarca(?!) çocuk sahibi olmak isteyen birisi, kürt bir eş seçebilir kendine. söylememe gerek yok, çok da güzelleridr zaten. *
sevdiğin kızla evlenmek daha doğru olur.
(bkz: ırkçılık yapmayın ulan)
evliliğin kutsallığını bozmayacak bir durumdur. topraktan kök salmamış normal insanlardır. rus, japon, alman, hiç farketmezdir. önemli olan anlaşmak, sevişmeden uyumamaktır. *
sonra diyarbakır gibi kocaman ve siyah gözleri olan bir kızdır.
türk bir kızla evlenmek istemekten farklı olmayan istektir.
normal bir istektir. istememek de normal bir istektir. ama istemeyen insanları topa tutan arkadaşlar eğer türk kızları ile evlenmeyi istemek başlığında aynı yorumları okusalarda artı oy vermekten parmakları şişerdi. bırakın türk düşmanlığı yapıp marjinal görünmeyi.
başlık parasını denkleştirdiğinizde neden olmasındır.
ırkçı bir davranıştır.
(bkz: sol frame le yatmak istiyorum) *
gönlün ırkı olmaz.
sevince olmayacak iş değildir. oldu olacak 4 hafli densin! Soyunu araştır, anadoludan gelmeysen kürtlük sende de vardır mutlaka. ki havva diyorsun, adem diyorsun. farklı yerden gelmedin koç...
aşkın milliyeti, dini ve benzeri kavramları sallamadığının kanıtıdır.
güncel Önemli Başlıklar