bugün

(bkz: ne mutlu türküm diyene)

Akp gittiğinde yeniden okuyacaksınız. Akp'nin bizden aldığı hangi milli değer varsa hepsi geri gelecek. Şimdilik tadını çıkar.
"la olum bi siktirin gidin. yıllardır sözlükteyim, hep aynı terane" diyenler çok olacaktır.
kenan doğuludan geliyor.
(bkz: baş harfi ben)
Türkiye'de yaşadığın için okutulmuştur. Ermenistan'da yaşasan sana okutmaz mesela. (bkz: ironi)
Bi andimizi okuttuk.
sanki tecavüz etmisiz gibi ne yaygara yapiyosun amk.
kürtsün ama bu ülkenin kurallarına uymak zorundasın çünkü türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşıyorsunn !!!
he he kesin okumuşsundur.
sen kürt değil- türk vatandaşısın. bunu söyleyebilmek için başka ülkeye gidip, türk kimliğini geri iade edeceksin.
Yaşadığına göre malesef hala en iyi kürt değilsin.
Hesap derken? Biz daha hesaplaşmaya başlamadık!
at siki andınız değil andımız diyorsun bir de hala bik bik, sorsan memleketi beraber kurduk ama anı içmeye gelince bik bik, sikerler.
hesabı eşeğin sikinden alabilirsin.
Tam okumamışsın ki bu haldesin. Geç bakalım esas duruşa.
ne güzel işte, gurur duy keyfini yaşa.
ayrıca gayrimuslimim demişsin, ne o yoksa! subhaneke de mi okutturrdular zorla?.
kürdüm ve gayri müslümim diyorsun... kürtlerin gayri müslimini de ilk defa duyuyorum... demek ki siz kürtlerin içine saklanmış ................ sınız. sen ne olduğunu söyle... niyeti bozuk olan sensin, ama biz türkler kürtlere kızacağız öyle mi? bir taşla iki kuş, hem türklere saldırı hem kürtlere...
beğenmiyosan s..git kardeş aha kapı aha sapı sınır orda defol geldiğin cehenneme burası Türkiye bizim gururla okuduğumuz ant sana dert olmuş.
Siktirip gitme gibi bir özgürlüğün varken hala kalıyorsan, o artık zevke girer.
hayatında ilk kez hayırlı bir şey yapmışsın işte neden üzülüyorsun hewal.
'andı-mız' diyerek kendini ele vermiş zeki olmayan trollün açtığı başlık.
duygulandım.

ikinci giriden itibaren boydan geçirmişler habire, o yüzden.

pkk sempatizanı piçler artmıştı burda bir ara. sözlük kendine gelmiş be.

türklük üst kimlik olarak kabul edildi, bu vatanın varlığı ve birliği için yani senin götünün rahat etmesi için en önemli unsur bu.

bak yine küfür edicem ve kabak tadı veren bir cümle kurucam:

ulan amına koduğum hangi laz bundan şikayetçi oldu da ajitasyon yaptı. yapmadı çünkü ne aptallar ne de ezikler. kim olduklarını çok iyi biliyorlar.

bu arada 20 tane çocuk yapıp demokrasi diye ağlama konusuna başka zaman değinelim.

son not: karadenizli değilim.
Dilin kopsaydıda okumasaydın keske.
ben de ateistim ama din dersinde catir catir sure ezberlettiler. Ulkenin empoze etmeye calistigi kimlik egitim sisteminde kendine yer bulur. her ulkede var bu durum.

Bunu cok da dramatik hale getirmeye gerek yok, oku gec. Burasi hukuk devleti, her ne kadar tam uygulanmasa da istedigin dili konusmakta, istedigin dine inanmakta ya da inanmamakta anayasal zeminde ozgursun. Takil iste amk.

Baslik trol olsa da bunlari yazmak istedim.
trollüğün bokunu çıkarma amk.
Bu ülkede eğitim gören ve bu ülkenin bir vatandaşı olduğunu kabul ettiğinin farkında olmayan ya da kendince trollük peşinde olan şey söylemi.
güncel Önemli Başlıklar