bugün

açılın ben berberim.
görsel
Kürtler Türkleri Türkler Kürtleri otekilestire otekilestire ülkenin anasını siktiniz. Hainligin sadece kurtlugu yok tüm hainlerin a.sini s.k.ym. ne bu ırkçılık?

Not: her kürt aynı değildir. Bir Türk olarak yazıyorum.
faşist tirkolara yönelttiğim sorudur. 5000 ulan 5000. senin gibi 400 yıllık değil. evet.
tarihini sikeyim.
tebrikler.
bize 5000 yıllık bir tarihi eser, hadi 5000'i boşver, 2000 yıllık bir tarihi eser,
2000'i de geçelim 1000 yıllık bir tarihi eser gösterebilir misiniz kürtlere ait.

gösteremiyor musunuz?
peki o halde.

iyi günler...
Diyeceğim bende kürdüm ama kardeş 5000 yıllık değil 500000 yıllık tarihimiz var sonuçta hepimiz homo sapiensiz.
Neden essek?
Evet var.
Ispatla.
Yok vallahi yok kimsenin tarihine sözümüz yok da düzenli aralıklarla başlık canlandırarak bu tarihi ayakta tutamazsın bilo.
1 sıfır fazla atmış olmayasın?
görsel
var. neden fatura ödemiyorsunuz lan. kul hakkı yemek hangi insanlığa sığar. devlet düşmanı kertişler.
saygımız sonsuz.
5000 yıllık tarih varsa kesin o dönemlerde de ateşi kaçak kullanıyorlardır. Tarih tekerrürden ibaret malum..
görsel
bir de yontma taş devrinden çıkabilseniz.
Olur mu koçum, bir 5000 de benden olsun 10.000 yıllık tarihin olsun.

Edibüdü: Bunu diyen birine neden bu bonkörce 5000 yıllık güzellik yapılması?
Yazık değil mi?
Nasıl olsa 10.000 senedir insanlık tarihine müzelerde gösterilecek bir tane insanlık adına neden bir objemiz yok diye düşünecek zekâ seviyesinde değil.
Sevinsin garibim...
eski Mısırda da Kürdistan ı kurmaya çalışıyorsunuzdur amk.
Madem 5000 yıllık tarihin var o 5000 yıllık tarihinde ne yaptın diye sorarlar adama. Bir adet devletin var mı, yok. insanlığa bi faydan oldu mu, yok. Bir icat, buluş, bilimsel bir katkı var mı, yok.
Ne var bir keleş bir hewal bir leş bir de eşek.
görsel
say len.
Kürt takviminde 1 yıl 1 gün ise inanacağım iddiadır.
5000 bin yıllık tarihiniz var ama bi konuşmayı öğrenemediniz aq.
Hala eşek üstünde gezip medeniyet yoksunu olmanız dışında başka söze hacet var mı?
güncel Önemli Başlıklar