bugün

Rapçi ezhel tarafından söylenmiş sözlerdir:
Zaten rumlar gitmiş, ermeniler gitmiş kürtler giderse kalbim dayanmaz. kürdistanın başkenti ankaradır ve istanbuldur.

Yazıklar olsun.

https://twitter.com/karar...tatus/1616381944308322304
türkiye sınırları içersinde böyle bir ihtimal yoktur!
bu ülkede bunun hayalini kuranın mezarını.....
bu duyurusunu kendisine güveniyorsa gitsin trabzon meydanında yapsın bir de.
ezhel ne amk sorusunu beraberinde getirmiştir.

yıllardır bu bölücülerin ıslak kürdistan hayali ile uğraşıyorduk ama ülkeyi bizzat sağcı, muhafazakar ve "en yerli ve milli" geçinenler suriyeye çevirdi. 10 sene sonra nüfusları bizimkine denk hale gelecek..
Durumun giderek farklı yere gittiğinin göstergesidir.
Çok doğru söylemiş 30 yıl sonra görürsünüz pembe götlüler sizi istanbulun yarısı kürt olunca.
https://www.youtube.com/watch?v=s0oAhPGfdhE

Bu sözleri söylemeden önce; rumlarin ve ermenilerin gittiginden söz etmekte.
"Kürdistan´in baskenti ankara ve istanbul´dur" derken; türkiye´nin tamaminin türkler ve kürtlerin olusturdugundan bahsettigini düsünüyorum.
kürdistan ve kürtleri savundugunu dile getirip "ama" diyerek bu cümleyi kuruyor. kürdistan´i savundugu konusuna deginmesi kurdugu mecazin anlamini degistiriyor.

devaminda "ben de bir fasisttim. ben de otobüste iki kisi arasinda kürtce konusurken; gicik oluyordum ..." diye ekliyor.

ot kafayi aciyor acmasina da fazlasi da basireti bagliyor.
Bu uyuşturucu satıcısı tinerciyi içeriden çıkaranda hata. Asla dinlemedim ve hatta kendisinden nefret ederdim. Şimdi daha çok nefret ediyorum. Böylelerini dinleyip tepemize çıkmasını sağlayanda suç. Ezhel, Ahmet Kaya gibi tipleri dinleyen insanlar da Kürt yanlısı, terör destekçisi ve bölücüdür. Titreyin ve kendinize gelin çok geç olmadan Türk'ten taraf olun.
--spoiler--

çok doğru söylemiş 30 yıl sonra görürsünüz pembe götlüler sizi istanbulun yarısı kürt olunca.

--spoiler--

adamın götünden kan alırlar kartoncu. çöpünü topla sen.
bu hayali kuranlar dağlarda domuz vari gebertildiler!
"Ne Kürdistan'ı ulan aklını alırım senin!"
Ümit Özdağ
Sikiniz kadar önemli olmayan kişileri takmayın amk bu kadar . Gülün geçin .

Göt , zor gelir bu ülkeye bir daha . Zaten yumuşak konuşması o yüzden . Ülkede linç yememek için.
kürdistan cografyasi amerika ve avrupa'nın yüzyillardir kabul ettigi ve kitaplarında ders olarak okuttuğu bir coğrafyadır. turkiye'deki bir kısım sulak beyinli orta asya farelerinin kürdistan gerçeğini kabullenememesi, skeys picot antlaşmasıyla dört parçaya bölüştürülen kürdistan gerçeğiyle yüzleşmekten korkmasindan kaynaklıdır..
bu arkadaş erovizyon a gitseydi şarkısı da şu olacaktı demek ki: https://twitter.com/i/status/1616364525741121536
yıllardır yazıyoruz .silahlı çatışma olmasa
bile kürtler , anadolunun tamamını ele geçirecek .
bu devletin de bildiği bir gerçek . çare türk nüfuslu
türk devletidir .
Basri amcnız size bir kehanet versinmi?gün gelir kürtler nüfüs ile türkleri geçerse türkiye komple kürdistan olur ve kendilerine yapilanin intikamini almak için 80de ne yapildiysa aynini türklere yapabilir.
Soytarı söylemidir. Şu hırboyu çıkar vatandaşlıktan gitsin.
(bkz: ne kürdistanı lan canına okurum senin)
Diyarbakırdan tembel babalarına ekmek yedirmek için gönderilen 14 yaşında çocukların derdi olmayan konu. Aç insanın derdi değil yani, şöminede götünü ısıtan elitistin böyle derdi var, rahat battı herhalde.
Bu işi çözecez diyor hshshs.

Bu iş bu kekoya kaldıysa kürtler yaprağı yedi.
Herif korkudan türkiye'ye giriş yapamıyor buna rağmen bu şekilde konuşabiliyor. Resmen komedi..
Cihangir Solcusu budur işte.
Kürdistan diye bir yer yoktur hevallerin havlamasıdır hayali kürdistan olanın olacağı yer sarı torbadır.
Bunlar hep egzosz kir esrar ot plastik komur benzin cekmekten dedirten ezhel beyani.
güncel Önemli Başlıklar