bugün

evet arkadaşlar amaç boş siyaset yapmak değil ülkemizin de bekası söz konusu sonuçta.25 eylülde kürt referandumu yapılacak
Öncelikle söylememiz gerekiyor ki sınırımızda böyle bir girişimin yapılabilmesi için Türkiyenin askeri gücünün minimize edilmesi gerekiyordu.Ve bu işin 15 temmuzla
halledildiğini düşünüyorum.Feto ve işbirlikçileri elinden geleni yaptı.George Bush zamanında planlanan ve uygulanmaya başlanan bop ile en başta ırak karıştırıldı,şimdi sıra suriyedeydi ve başındaki baronları aynı olan ypg,pkk,ışid ve diğer örgütlerle bu coğrafyada yalandan bi savaş yürütülüyor. sözde demokrasi timsalleri amerika ve rusya doğrudan veya dolaylı bölgeye müdahale ediyor.beni en çok tedirgin eden diplomasi ve savaştan ziyade bizim sınırlamız çevresindeki yoğun kürt nüfusu.onların bu konjonktürde yönlendirilmesi çok basit ve ne yazık ki cehalet hat safhada, bu durum da barzaninin ekmeğine yağ sürmekte sizce burdaki kürt halkına nasıl bir yaklaşım gerekiyor ve ne öngörüyorsunuz?
Destek verilmeli çünkü her halkın kendi kaderini belirleme hakkı vardır.(BUNU BiR TÜRKÇÜ OLARAK SÖYLÜYORUM)
güncel Önemli Başlıklar