bugün

kuzey ırak'ta kürdistan özerk yönetimi diyorsanız var ama p*k yönetiminde değil, b*rzani yönetiminde. türkiye hükümeti de tanıyor.
eğer p*k'nın öc*lan'ın kurmak istediği öşex kürdist*n'ı diyorsanız, ancak hayallerde kalır.
p*k da, b*rzani de türkiye'den zerre toprak koparamadılar, koparamazlar zaten.
kürdistan sadece emperyalizmin hayalinde var olan devlet kurma yetisi olmayan ilkel bir kabileye kan dökmesi karşılığı verilen bir rüşvettir.
yoo var işte.

görsel
görsel
hiçbir zamanda haritada olamaz.
Haritada Ancak amerikan yarraana oturunca görünen dünyadaki tek yer olduğu içindir.
Chaplince al al.
(img:#722643)
Siz kurdistani kurun bende pkkturk kurayim rolleri degiselim artik eglenceli olurdu.
Türkiye'nin şu saçma sınırları hariç tüm dünya haritalarında yer alır.
bir nevi kendi kendini kandırma olayıdır.
Yanlis haritaya bakma sebebidir. Misak-i milli yalanina tabi tutulan haritalarda gozukmez ama diger tum dunya haritalarinda vardir.
Bu kurtlerin istani nerede hani yok bulamadik bi gostersinler haritada bayrak var vatan yok sike surtecek akil yok la bunlarda öldürün beni heri .
hiç bir siyasi ve fiziki haritada, henüz bulunmayan ülkeyi bulma çabalarının boşa çıkmasıdır.
fakat ırağın kuzeyindeki özerk bölge bu yıl içinde bağımsızlığa hazırlanıyor, her an her şey olabilir.

yine de belirteyim hadi: yörüğüm. en türkünden.
Son derece doğal insani bir durumdur. Çünkü öyle bir yer yoktur, olamaz da.

Sırf bu hayalle yanıp tutuşan beyinsizlere son vermek bizim boynumuzun borcudur. Türkiye cumhuriyeti sınırları içerisinde yaşayan, bu ülkenin kimliğini taşıyan kişiler Türk olarak sayılır. istediği taktirde benle okur, hastaneye gider, milletvekili, bakan olur. sen kürtsün ben türk'üm diye ayrım yapmayız. Ama bu ülkenin kimliğini taşıyıp ihanet edenin sonu kesinlikle ölümdür. Ha yok ben istemiyorum ülke vatandaşı değilim kimliğim de yok diyorsan defolup gidersin kimse tutmaz.

Edit: Lan eksileyen götlek zoruna mı gitti. Türkiye oğlum burası vatan hainini sikerler.
güncel Önemli Başlıklar