bugün

acilen kıçı açık gördüğü rüyadan uyanması gereken kürttür.

demem o ki, pkknın asıl amacının kürt halkının haklarını savunmak ve onlara bağımsızlık kazandırmak olmadığını bilmemek ve "hala" bu dağlarda asalak olarak yaşayan homosapienimsileri kendilerinin kurtarıcısı olduğunu zannetmek tamamen su katılmamış saflıktır.

noldu arkadaş? koskoca ülkede, ülkenin genel olarak 1/8'lik yüz ölçümünde kıç kıça yaşıyorsunuz, genç ve suçsuz insanları öldürüyorsunuz diye ülke kurabileceğinizi mi sandınız?

he pkkya karşı olan kürt yok mu? var. öylesi gelsin, buradan bıktım desin. gelsin evime alayım. iş bulayım, ekmeğimi paylaşayım.

sen hala ülke kuracağım diyorsan, ben bu şekilde tatmin olacağım diyorsan; al kardeşim sana tatmin aracı.

görsel
komik kürttür.
Kandırılmış kişidir. Gençlere verin gazı, katın örgüte ohhhh.
insanı durup dururken güldürür.
Kürdistan ın bir kısmının kuzey ırakta zaten kurulduğunu bilmeyen kimseden hallicedir.
bağlı olduğu ırak hükümetinin onayı olmadan petrolünü bile satamayan bir yapının devlet olduğunu sanan kürttür.
Nankördür insanoğlu sozunun doğruluğunu kanıtlar.
Kandırılmış kürttür. Aklını başına alıp düşünmelidir. Acaba bu emperyalist devletler neden bana bu kadar destek veriyor. Kara kaşıma kara gözümemi hayranlar demesi gereken kürttür.