bugün

doğru söyleyen insandır. hakikaten de yoktur öyle bir yer.

(bkz: neverland)
haberleri ve Türk jetlerinin başarısını takip eden insandır.
ülkeler coğrafyası hakkında bilgi sahibi olan , haritalarda ütopyaların işe yaramadığını bilen ve bunu söyleyen insandır.
insanların varlıklarını somut sınırlar içerisinde düşünen insandır.
haklıdır çünkü kurulmaya çalışılan devletçiğin ömrünün uzun olmadığını bilen insandır.
hayallerde yaşayan bazı ibnelere de gülen insandır. zira türk ordusunun hepsinin anasını s.keceğini çok iyi bilir.
var da biz mi göremedik şeklinde cevap verilesi insandır. böylesine getirecen dünya haritasını kendisi arayacak artık, sonra kafasına cetvel yordamıyla zopayı indirebilirsiniz. baktın hala saf saf arıyor o zaman haritayı dötüne sokun.
aksini soyleyen insandan daha makul olan, hatta daha serefli olan insandir.
sınırlara takılı kalmış insandır. üç gün sonra geberip gideceğimizi unutup şu kadar toprak senin bu kadar toprak benim kavgası içindeki insandır. sınırlar, sınırlar sınırlar... hayatımıza çizilmiş sınırlar vardır, ve bunları belirginleştirmek daha çok yer alabilmek için konuşan düşünen insandır. sınırları yok etmeyi düşünmüş müdür?
(bkz: atlantis diye bir yer yok diyen insan)
(bkz: kaf dağı diye bir yer yok diyen insan)
türkiye cumhuriyeti'nin bir vatandaşı olup, kendi topraklarının, adı batılılar tarafından 'kürdistan' olarak konmuş bir toprak alanının sınırları içerisinde gösterilmesini kabul etmeyen insandır.
kürdistan diye bi yer var diyen insana, allah ne verdiyse söven insandır.
normal bir beyine sahip olup, bir şizofren gibi hayal kurmayandır.
habur sınır kapısının karşı tarafına asılan bayrağı görmezden gelen, devekuşu misali kafası kuma gömülü parti sempatizanı, ya da bayrağın ne olduğunu bilmeyen andavaldır.

http://www.internethaber.com/images/news/38989.jpg

edit: eksi veren kardeşim! bir gerçeği görmek başka şeydir, tasvip etmek başka şeydir. o bayrağı oraya diken de ben değilim, diktiren de. dikilmesini onaylayanlardan da değilim hatta. ama dikili bir bayrak var orada. önce bu gerçeği göreceksin. sonra bu duruma karşı mı çıkarsın, zevk almaya mı bakarsın bilmem. orası sana kalmış...
(#2746369)
akıllıdır. adamdır. direkt olarak gönlünden geçeni beyan edendir. fikrini en baştan, bu coğrafyanın gerçekleri doğrultusunda insan evladı gibi söyleyendir.

kafasına moderasyonun budaklı meşe odununu yiyince: "ehi, sözlüğü yasal yönden zorda bırakmayayım, resmi tarih ne diyorsa onu yazmak gerek, ehi" diye kıvırtmayan, kıçını başını endirekt olarak serbestçe oynatmayan, vuruşlardan uzak durandır.
doğruyu söyleyen insandır.
(bkz: hay ağzını öpeyim)
dogru söyleyen bir insandır zira iran'da kurdistan diye bir eyalet vardır. onun haricinde ülke anlamında bir kurdistandan bahsediyorsa yanlıs bir iddiada bulunuyordur.
gönül gözüyle gördüğünü dile getiren insandır lakin tarih ve coğrafya aynı şeyi söylemiyor. kastedilen türk ve osmanlı tarihi ya da türkiye fiziki coğrafyası dersinde ki tarih ve coğrafya anlatımları değildir tabiki.
akıllı adamdır kendileri.Kendini rüyaya kaptırmamış güzel insandır.
bittabi yoktur. sefil beyinlerin oluşturduğu birşeydir. ulan o kadar inandılar ki varlığına haritasını bile oluşturdular.

(bkz: yok bugün küfretmicem)
ütopya sınırları içinde olduğunu bilen insandır. gidilip aranması gereken yer orasıdır.
gayet doğru söylüyordur. yapılan bunca hareketin, mitinglerin, meclis oturumlarının, görülen davaların aslında bir hiç uğruna olduğunu söyleyen insandır. realisttir. kendisini desteklerim. ayrıca bu kişi kürtlerin kürdistanı kurmaya yeltenmeleri halinde Türk Silahlı Kuvvetleri'nin kendilerini yurt toprağından silebileceğini de bilir.
(bkz: görmedim duymadım bilmiyorum)