bugün

alıkonulamaz albenisi olan çekiciliktir.

küpe kullaktan sallanır yavaşça. faullerinin üzerine düşer gölgesi. yerim ki ben onu.
taş değil de halka küpe takan erkek çekiciliği gerçekten vardır.
olmayan çekicilik. saçma sapan öznetilikten yapılan şeyler.
olmayan çekicilik. başlığı açan yazarın nickini okuduktan sonra 2 kulağında da küpesi olan ben'i korkutan çekicilik.
kızların içinin gittiği erkeklerdir.
görsel
2 tane küpem var, 2 senedir sevgilim yok. şimdi kaşımı deldiriyorum 5 senede oradan yerim.
halka küpe takıyorsa ve saçları da uzunsa kesinlikle doğruladığım önermedir. bu adam çekicidir.
Edit: inanmayanlar için, en büyük örneği slash'tir.
kişiye göre değişir. bizim komşu kızı küfür ediyor.*
Genelde kızlarımız bu tip erkeklerden hoşlanırlar. ama aileleri ile tanıştırdıkları zaman kızın anne ve babaları tarafından pek hoş karşılanmaz. bizim türk aileleri hemen adını zübbe yapıyorlar.
Ozentilik degildir. yakisana gider valla. sahsen ben Ilk deldirdigimde 2 tane arka arkaya deldirmistim. ogunden beri tum hatunlar yakistigini soyluyorlar.
kımısının gay a bak gay a dedıgı . kımısınız abı cok saglam durmus dedıgı . kımısınız bılemıcem dedıgı sonuc olarak ınsandır amk .
çekiciliği mıknatıslı küpenin çekim gücü kadardır. derdim ama demedim. yakışan taksın arkadaş ama büyük halka tipli olursa itici olur. renk olarakta siyah iyi sanki.
Meyvesini yiyemediğim çekiciliktir. Deldirmeye sevgilimle henüz çok yakın arkadaşken beraber gitmistik hal öyle olunca başka kızların beğenmesi beni ırgalamaz oldu.
artık sıradandır kanımca. gitar çalan erkek gibi. artık bir çekiciliği kaldığını sanmıyorum. en azından kendim için.
sonra neden bize kezban diyorsunnuaaaz. bu yüzden işte. küpeyle karşıdakini çekici bulabilecek kadar zevksiz, kritersiz ve kezbansınız. ha kimi erkek takar çok da yakışır. kimi takar yakışmaz. kimi takmaz o şekilde çekicidir. bunlar değişir. sabit olan sizin kezbanlığınız.
kaşarlığına bahane uyduran kadın bahaneleri.
yalandır, çift kulağın delik olmasıyla şansımın daha fazla olması gerekirken 13 aydır yalnızım.

16 yaşımdan bu yana delik yani yaklaşık 4 yıldır.
jartiyerin çokça yakışacağı erkeksi cinsi tanımlar. (bkz: cemil ipekçi).
Herkese yakısmaz oyle. Hele bı de sağ kulagındaysa uzak durun o ınsandan. kacın yanı olabıldıgınce.
12 yaşındaki kardeşimin bile taktığına göre baya düşmüş havası mavası kalmayan bir olaydır .
Var olan çekicilik.

Küpeli erkekler, övünebilirsiniz.
Uzun saçlarınız da varsa...
eğer yakışıyosa olan çekiciliktir....yakışıyosa ama...yakışmıyosa olmayan ve tam tersi sizi alay konusu yapan bi iticiliktir küpe takmak...

ha bu arada sizin kolay lokma olarak görülmenize ve bi çok insanın size rahatça sataşabilmesine yol açar bu küpe olayı...kavgada küpenizden kaptıkları anda da kavga pis bi yaralanmayla sona erer...
(bkz: corto maltese)
güncel Önemli Başlıklar