bugün

Küfür içerikli konuşan kadınlardır.

Küfür ettiği erkek ise daha komik olur.
Varoştur, kezbandır.
(bkz: cumartesi anneleri)
fazlası kadınlığını bozacaktır, varoşlukla harbi kadın arasında ince bir çizgi vardır.
kendisi gördüğüm en itici canlı türü olabilir.
Leş gibi kadındır.
Ayakları ve ağzı kokuyordur.
Haftada bir yıkanır ve saçı bitlidir.
yerine gore degisir. Karsidaki haddini aştıysa ve tatlı dilden anlamıyorsa kadın erkek farketmeksizin küfür yanlış olmayabilir. Fakat durduk yere bir insan kufur ediyorsa kelime dagarcıgıyla ilgili buyuk sorunlar var demektir.
valla ben severim ne yalan söyleyeyim. ama böyle ağzının kenarıyla değil de dolu dolu sövmeli.

savaşmayın sövüşün evet.
Valla ben ediyorum, görsen karşımda konuşamazsın kanka, konusturmam çünkü.

işkembeden sallamayın, yallah.
hos degil be kanka küfür insanın agzına yakismiyor.
Ahaha konuşturmazmış karşısında görsem.
Tamam ablacım sövme yeter ki.
Küfür eden erkeğe de bayılırım.

Show me you're shameless ?.

Fazla dinliyorum şu şarkıları neyse.

(bkz: dinlemekten b*ku çıkarılan şarkılar).
sokağın başındaki dönerciye kadın bir kurye başlamış. hemen yan tarafındaki starbucks müşterilerinin araçlarını kurye ablanın motosikletinin önüne park etmiş olmaları sonucu sinirlenmiş olmalı ki kendisi, kaskını çıkarırken bir küfür bir küfür.... üstelik bağıra çağıra. içeridekiler duysun ve olay çıksın derdinde. hayır döner ustalığı yapsa ne olur sonumuz?

söylemeye dilim varmıyor ama bu nasıl bir nesil gerçekten anlayabilmek çok zor.
Dobra kadındir korkulmaz.
Kolay elde edilir yanılgısı olan kadındır.
halk arasında ve argoda az muhterem çok gtveren denilen kadındır. eski kadınlar derdi ki bi kadın küfür ederek konuşuyorsa ondan her türlü uzak durun size her türlü yamuğu yapar derlerdi. bunu bir kadından değil en az elli kadından duydum hepsi öldü gitti hakkın rahmetine kavuştu ama ne kadar haklı olduklarını bir kez daha gördüm.
konuşamaz mıyız... amk.
iticidir. mesela tatlı suratlı, düz karınlı, düzgün fizikli olsa da o küfür ağzından çıkınca tüm güzelliği kaybolur.
bana da küfür edilmişti. efendiliğimi bozmadım.
hayatta iki şeyden nefret ederim. saçını sarıya boyayan kadın.
Hak edene dozunda küfür eden kadın özgüveni yüksek kadındır. Kendine güveni olmayan ezik götverenler özgüvenli kadınlardan öcüden korkar gibi korkarlar. Erkek olamadıklarını hatırlattıkları için.