bugün

burnun direğini sızlatan kokma durumudur.

şimdi kimse bana, sen kendi kıçına bak, köylü milletin efendisidir filan demesin. nerde gördün bir efendinin koktuğunu, adamlar günde üç kez duş alıyor. köylüler öyle mi? bana hiç küfretme güzel arkadaşım, bin bir belediye otobüsüne, kazaran bir köylüye denk gel, burnun kokudan sikilmezse, gel elini öpeyim. yahu hümanizm adına ses çıkarmıyoruz, yaşayıp gidiyorlar, hatta şehirlerimize girmelerine müsade ediyoruz, ama bir yıkan amk, bir deodorant kullan, mecbur muyum ben senin tezek kokunu çekmeye?
tekin acar cosmetics'e kilometrelerce uzak olmalarından kaynaklanan vahim durum.
mesaj kutusunu doldurmak isteyen troll söylemidir.
ama heralde küfürle dolacak bu gidişle.
hay bu köylüler bazılarını '' mavi evlerinde'' siksin he mi diye yorumlanabilecek önermedir. ortalama köylü başına 6 çocuk olduğundan gayet profesyonel bir eğitim almanız mümkün. geçmiş olsun 3 hafta sonra tekrar kontrole gelin.
köylü-şehirliyle alakası olmayan durum. daha çok temizlik alışkanlığıyla ilgili, bireysel. hem gerçekten böyle bir karşılaştırma yapılacaksa köylülerin hem bedensel hem de ruhsal anlamda daha temiz oldukları konusunda tartışmam bile.
köylü olsun ter koksun arkadaş, köylü olsun pis koksun gardaş zorunuza mı gider?, hiçmi alttan alamazssınız garibanı, hiç mi okul ve iş tatillerinde köye gitsem de bilmem ne yapsam hayalleri kurmadınız da şimdi köylünün vücudunu kınarsınız?, hiç mi yıkanmaz o adamlar, kadınlar?, hiç mi siz ter kokmazsınız?, ancak klavyelerden dil uzatmayı emri vaki kendine hak görmüş utanmazlar. bilin ki o adamlar sayesinde ürünler yiyip temiz sular içebiliyoruz , iyi bilin ki onlardır en çok insancıl hal ve hareketleri hala içlerinde temiz tutabilen şehir bokluklarından uzak olarak, ve yine iyi bilin ki onların ter kokularının pisliği bile bizim bu yaşadığımız hayat yanında tertemiz kalır.
o pis koku sayesinde evimize ekmek,meyve,sebze giriyor bunu unutmayalım.
(bkz: köylü milletin efendisidir)
Atatürk'ün haklı olduğunu bir kez daha görüyoruz ''Köylü milletin efendisidir.'' diyerek. Efendi olmak kolay değil...
Köylüleri k9 köpeği gibi koklayan insandan daha normaldirler.
kafası yerine düşünmek için kokmuş lanet olası k*çını kullanan insan düşüncesidir.
doğru önermedir. sanki sanarsın ki sabahtan akşama kadar tarlada koşturuyorlar. sanki sanarsın ki hepsinin traktörü yok da saban sürüyorlar. nasıl kötü kokarlar anlaşılır iş değil. sanki sanarsın ki sürdükleri öküze klima taktırmamışlar...tuhaf iş anlamıyorum. halbuki daha yeni kampanyası yapıldı amk her köye bir tekin acar diye.
evlerinin altında ahır olduğu için ve ahırın günlük rutin işleri olduğundan dolayı üzerlerine sinmesi normal bir kokuya pis diyen zihniyetin kokuşmuşluğu kadar bünyeye zarar vermeyen zorunluluklar ve yaşam mücadelesi ile ilgili bir durum.
Evet bir coban olarak koyden sehire indigim de sevistigim hatunlar genel de teke gibi koktugumu soylerler.

ne hikmetse bu kokuyu duymayan iskillenir la beni aldatiyor musun tribine girer.

yani tam tersi guzel kokar. aranan bir kokudur.
Bence bu konu çok kötü. Eğer türklerin köylüleri olmasaydı bu ülke şimdiki zamanına zor gelirdi bence kötlülerin katkısı yok yüksek. Köylülerin Türkiye'deki modern insanlardan daha fazla onuru ve gururu var.
haklı pis kokudur o.

bazı başlıkların it kokması gibidir mesela. bu başlık gibi. mecbur muyum ben senin it kokuna kardeşim. açma başlık.

şunun gibilerinin sözlüğe girmesine izin veriyoruz bir de.
uğraştıkları çiftçilik işinden ötürü üzerlerine sinmiş bitki, hayvan kokuları yüzünden oluşan ve alışılmadığı için 'pis' gelen kokudur.

belki köylülere de şehirliler pis kokulu geliyordur. bilemeyiz.
genellemeye tabi tutulmaması gereken durumdur.

nice köylü vardır beş vakit abdestini alır, namazını kılar. nasıl ve hangi aralıklarla temizlenmesi gerektiğinin bilincindedir.

elbette aksi durumda olanlarda mevcuttur. şehirli insanlarda olduğu gibi.

ayrıca temizlik imandan gelir bilinci ile hareket eden bir müslüman bu duruma düşmez.
ziyadesiyle yanlış bir genellemedir. durum pis kokan bir insanın pis kokmasından ibarettir. köylü yada şehirli olarak kategorize edilemez. keşke köyde yaşasak da hepimiz pis koksak. en azından şu egolardan sıyrılsak...
"hiç kusura bakma güzel kardeşim, yediğin küfürlerle yedi ceddinin kemikleri sızlıyor şuan." duruma düşüren cümle.
Ayyaşın içki kokusunu, köylünün ter kokusuna değişen birkaç yazarcık paçavrasının sarfettiği sözcüklerdir.
yazarların gözlerine girmeleri için 7 liralık deodorant değil 150 liralık armani sıkmaları lazım.
Denk geldiğinizde fark edilen durumdur. Evet.
senin de için leş koduğumun çomarı diyerek cevaplanası söz köpeği.
Yanlış tespittir.

Doğruysa da insanlar sabah akşam demeden saatlerce güneş altında alın terlerini kazanmaya çalışırken oluyordur. Baba parası yiyenlerin anlayamayacağı durum.
güncel Önemli Başlıklar