bugün

evet bir köy düğününe gidip köyde yaşayan bir kıza aşık olmak şimdi birileri çıkıp aşktır olabilir normal der ama durumlar öyle değil arkadaş köylü kızıyla evde tezekmi yoğuracaksın bu yanlışa düşmemek dileğiyle.
Bir köylü olarak başıma gelen ve pişman olmadığım tek durumdur.
başlığa taşınası bir konu bile olmadığını düşündüğüm gayet normal gelen bir mevzudur.
en saf ve en masum duygu olarak kalırsa hoş bir şey.
Köylüler modernlikte şehirlileri geçti. Sen neyden bahsediyon.

Köylü bir kıza aşık olmak güzeldir.
Aşık olan kişide köyde yaşıyorsa tadından yenmez.
Sehirde eglen, koyde evlen, denilesidir.
Ulan sanki adamlar yalılardan, villalar dan yazıyorlar. Harbiden bu sözlükte zenginlik budalaları var.
Köylü bir kıza aşık olmak; oda yukardakiler gibi sonradan görme değilse gerçek aşka ulaşmaktır.

Asla boynuzlanmaz siniz. Tabiki arkadaşlar için bu bir sorun değilse.

Geçmişi temizdir. Bu arkadaşlar için böyle birşeyin peşine düşmek bağnazlıktır.

Yüreğinizin peşindedir. Hele bu arkadaşlar cüzdanı evde bıraksınlarda görsünler.
Lookin'e aşık olmaktır. Var öyleleri.
insan değil mi o kız be amına koduğum söylediklerine bak. Ben yaşamadım ama yaşasam çok samimi çok güzel olacağını düşünüyorum.
bizim köyün kızları benden fena vallahi. uyanıklık mı dersin atılganlık mı dersin cazibe mi dersin işve cilve mi ? Pühüü... hepsi sollar beni.* köylü kızı deyip geçmeyin derim. sizi suya götürür susuz getirir kimisi.
buram buram tezek ve ter kokan bir kıza aşık olmaktır. herkesin kendi tercihi tabi, bize yargılamak düşmez.