bugün

Sadece yazları 3 ay yapıcağım şey. Gelibolu, burhanlı köyü hatta. Harika bir yer.
bir köyü, arazisi ve iyi kötü evi olanların bu ortamda yapacağı mantıklı seçenek. modern olmayan ama karın doyuran bir hayat vadediyor gelecek insanlara. orda en azından et, süt, peynir üretir yazın tarhana yapar, domates biber kurutur yaşar insanlar. elektrik sıkıntısı yaşanabileceği ihtimali de her zaman düşünülmeli.
Şehir hayatı, trafiği ile, doğadan uzak olmasıyla vb. sıkıntıları ile insanın tabiatına pek uymasa da, bu hayata alışan bir insanın köye yerleşmesinin pek de kolay olmadığını düşünüyorum. Köy hayatının gereklerini şehir hayatının profesyonel işi dışında işlevsiz bıraktığı insanın yapabilmesi çok da kolay değil.
Alplerde bir köye yerleşerek yapmak istediğim.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(resim:#9)
görsel
Kardeş iyi hoş diyorsun da bizim köy böyle yani benim içim daha da kararıyor buraya gelince. Onun için şehir iyidir bana.*
Hayaller Heidi ile kırlara çıkmak gerçekler ahır damı temizlemek. Türkiye'de böyle yani.
Maddi kaygılar olmadan sadece zevkine çiftçilik hayvancilik yapacaklar için güzel eylem yoksa maddi kaygılar içinde şehir hayatından farkı yok bi de haftasonu tatiliniz yok hayvancılık yapiyorsaniz öğlene kadar uyuyayım derseniz de pek size göre değildir bence.
Emeklilik primini tamamlayalım yapacağız bu işi.

Samanlıkta seks başkadır kafayı yersin.
kaldırım domuzları, köyleri de pisletmeye geliyor imdattt.
geçinecek derecede maaş alamayan ay sonunu zor getiren hele hele kira varen herkese yapılan öneridir. bence gidin 6 ay zorluk çeker sonra alışırsınız. nasıl yeni gelinler yeni eve alışmakta zorlanıyor sizde zorlanır ama kesin alışırsınız.
çok sevgili frankin tavsiyeleri sayesinde yaptığım hödü eylemi şüphesiz.. her muhalifin yapması gerek..
Tecrubem olsa çiftlik isine girerdim ama 0 bilgiyle de girilmez ki.. sermaye var cok sukur ancak bilgi daha onemli.
Deniz kıyısında olursa düşünülebilecek olay. Zaten hayatımda kadın da yok, yalnızlığıma alışmam hızlanır. Ben kaybolma planları yapıyorum. isteyen istediğiyle flört edip sevişsin, beni boşverin. Yakışıklılara gidin siz.