bugün

Hayatımda herşey normal giderken ilişkimde yaşadığım sorunlar kötü hissetmeme yetiyor.
milyarlarca yıldır varken sorun etmiyordun da bir kaç sene de mi sorun çıktı. Sorun denen bir şey eskiden olduğu gibi yine yok. Tek sorun senin olayları yorumlama biçimin, Yani nefsin egon bunları bırak. Bütünlükten gelen o eski halini anlamaya çalış her şey yoluna kendiliğinden girecektir. Garantisini veriyorum.
Ara ara bastıran...
nedenine gelince, bilinmiyor işin kötü tarafı da bu galiba.

Hava çok sıcak amk ondan olabilir
Bilmiyorum kendimi çok kötü hissediyorum. Böyle ağlamak istiyorum ama ağlayacak bir şey bulamıyorum gidiyorum dolaba bakıyorum bir şeyler yemek istiyorum ama her şey o kadar tatsız geliyor ki isteğim kaçıyor. whatsapa giriyorum eski canliligimla konuşmak istiyorum fakat insanlar bile bana bi zararı olmadıkları halde o kadar iğrenç geliyor ki kusasim var bir de. Çok kötü hissediyorum.
Bu durum neye delalettir sözlük.
5 aydır araklıklarla gelen his.
Uyuyunca geçiyor.
Bazen dili damağı kurutacak güçtedir.

görsel
bazen burnunun direği sızlar. birşeyleri özlersin istersin. olmaz. olası varsa da üstünden zaman geçmiştir. ne tadı kalmıştır ne tuzu ne heyecanı ne ateşi.
Evet kendimi kötü hissediyorum içimden bir daha mutlu olamayacakmışım gibi bir his var sürekli.
yalnızlıktır o kötü hissetsen duramazsın.
Uyuduk geçmedi, başka önerisi olan???
Uzun zamandır başıma gelmeyen-di. Bugün nerden çıktıysa geldi işte. Hassas bir kalbim var bi o kadar da gaddar, insanların gitgellerine dayanamıyorum. Net olsanıza itler.
insanlar sürekli bu ruh içinde olduğumu düşünüyor artık. Aslında sandığınız kadar değil. Sadece bu tür duygular daha samimi geliyor bana.
sanırım şu anlık tek yol uyumak

uykudan sonrasını mevlam bilir artık

ben uyuyorum.
Yapabilirsem ben de uyuyacagim. Midem bulaniyor.
En azından ne hissettiğini ifade edebilmektir.
Bu sıralar sık sık hissettiğim duygu. Eskiden hissettiğimden açardım Teoman Playlistimi geçerdi, şimdi müzik bile dinlemek istemiyorum.
Ne vakit kötü hissetsem çocukluğumu düşünüyorum. Anneme sarıldığım anları... annemin Saçlarımı tarayışını, beni kucağına alışını ve bazen tatlı tatlı bana kızdığını... bana iyi geliyor.
olumsuz bir duygu içinde olmak.
Çok uzun ve tempolu bir yürüyüş yapmanızı tavsiye edebilirim. Bugün o kadar çok yürüdük ki şehri bitirdikten nerdeyse üstüne biraz kardiyo çalıştım iyi hissediyorum çok.
şu anda bunu hissediyorum, oysa güne daha yeni başladım ve herhangi büyük bir sorun da yok.

saçma.
son zamanlarda hissettiğim tek duygu diyebiliriz nedendir bilmem bir huzursuzluk var her şey istediğim akışın tam tersinde gidiyormuş gibi paradoks halinde çıkamıyorum bu histen.
Saçmalamayın lütfen.
iyi hissetmemektir.