bugün

insanın içinde sürekli karıncalanma, hafif bunalmalarla kendini gösteren garip duygudur. illa ki de birşeyler kötü gider bu hissi doğrular duruma getirir. *
içinize boğa oturmuş gibi hissetmektir.
(bkz: dendroid)
genelde türklere çok güldükten sonra gelen histir.
o günün ne kadar saçma olduğunu düşünürsün ve olayları hep negatif görüp sanki duvarlar üstüne gelmeye başlar çok çabuk daralıp, aşırı atarlanırsın veya içine kapanıp depresif olursun ya işte o dur kötü birşey olcak hissi.
gerçekten kötü bir histir efendim. o lanet olasıca pislik his içinize bir yerleşti mi tamam yandınız demektir. sürekli içinizde bir bunaltı vs. gözlersiniz. psikolojik olarak her an kötü bir şey olabilir modunda olduğunuz için kötü olaylar peşinizi bırakmayabilir.
kimine saçma gelebilir.fakat ben ne zaman bu hissi yaşasam sonraki ilk 24 saat içersinde bişey olur.
olmasın lütfen, içimde ki bu kötü hisse karşı gelmeye çalışırken yenilen ben olmayayım.
son dönemlerin modası.
birşeyi kırk kere söylersen olurmuş.
sus otur.
hayatın gerçeklerinden kaçmayarak yaşayanların düştüğü durum. Bunu yapmak iyi bir şey mi kötü bir şey mi tartışılır fakat gerçekten yana olmak her zaman için iyidir. doğum ile ölüm arasında her insanın ya da tahminimce iyi bir ruha sahip olan insanların başına çok kötü şeyler gelecektir bu kaçınılamaz bir durumdur. farkındasınızdır her şeyin ölecektir en sevdikleriniz ve farkındasınızdır her geçen gün yalnızca çok daha zor ve çok daha acı olmaya %100 adaydır. bunun farkında olmayan bazı insanlarsa hep bu tarz insanları sorgularlar "hey neden bu haldesin?", "neden hep böylesin?", "çok karamsarsın!" gibi örneklerle üzerlerine giderler onlarsa çaresizdir, cevapsızdır, yalnızlardır, acı ve ızdırap içindedirler bu asla değişmez. yalnız bir şey var ki kötü bir şey olacaksa olur neden bunu kafaya takalım ki? oysa her insan dener bunu ama başaramaz. gerçekler peşini bırakmaz, ölümler, kötü gidişat tetikler ölen hislerini ve acılar böylece her zaman tazelenir. şimdi bu insan bu lanet hayatı kafaya takmasın da ne yapsın? yapacağı hiçbir şey yoktur ve hiçbir zaman da olamaz.
ardındaki günlerde oldurduğu için, hissetmeye başlayınca bir yerlere kaçma hissi uyandıran hissim.
herşey iyi giderken olur bende. olmasa bi bok olacak sanki bu his.
sabah namazlarına kalktığım zaman daha çok olan hede. lanet şeytanın vesvesindendir diye düşünüyorum.
hayatın şarlarında etkilenen insanın düştüğü zavallı durum .
hemen deyt geri dur, deyip kovalanması şart olan histir. kötü hisler kötü olayları çeker. sonra da bak ben hissetmiştim oldu dedittirir. gelgelelim ondan sonra da ota boka sıkılıp kötü hissediyorum deyip hayat boyunca tüm olumsuzlukları üzerine çeken insanlar vardır. herşey düşüncededir.
bogazınızı sıkıyorlarmış gibi hissetme durumu,her an telefon bekleme durumu.
kaşınmak
insan, belayı arar ve bulurmuş.
Süründürür. Karnındaki ağırlıktan ayağa kalkamazsın. Yazıktır.
Insulin direncinden kaynaklanan kan şekerinin dalgalanması sebebiyle hissedilen huzursuzluk halinden başka bir şey değildir.
sonucunda kötü bir şeyi mutlaka getirir. psikolojik olarak hep iyi düşünmek lazımdır.
Bende farkli bir versiyonu gerceklesen durum. Her an bir sey patliycak gibi geliyor. Elektrikli isitici, televozyon, telefon. Cok garip bir his.
Hayattan tad aldırmaz bir mereddir. Gecmezde...
Midede karıncaların dolaşması, kalbin hızlı atması, ellerin titremesi, hareketsiz duramama, derin nefes alma gibi belirtilerle oluşan his.
genellikle kapalı, yağmurlu havalarda olan his.