bugün

bu şarkının uğursuzluğuna inanıyorum .

(bkz: hotel california)

hangi sevgilimle dinlesem ayrıldık . şimdiki sevgilim , bitaneciğime biz birlikteyken tesadüf eseri çalmadığı taktirde bana açmamasını rica bile ettim .
kara kedinin lanetine inanmam buna inanıyorum .
*
(bkz: oğuzhan koç) (bkz: sebepsiz aşk)
beatles'ten so happy together.....
kanrevan içindeyim- düş sokağı sakinleri. zaten şarkıyı da pek sevmiyorum artık.
kenan doğulu-geçer geçer geçer geçer bunlarda geçer, üzme tatlı canını bunlarda geçer.
tarkan - inci tanem.
zannediyorum ki hala beni bekleyen biri var.
bu yüzden acı veriyor.
shakira-waka waka.
massive attack angel.
Gökhan Kırdar - Yerine Sevemem
Ne zaman cesaret edip dinlesem acır sol yanım engel olamam...
ajdar - çikita muz. **
edit: ya amma meraklisiniz uzgun oldugunuzu ona buna belli etmeye. vallaha daral geldi sozlukteki bu ergen triplerinden haaaaa
the beatles - girl
(bkz: here comes the rain again)
tarkan-beni sev anlama.
eksik bir şey.
notre dome de paris müzikaline küstüm. belle, pope de fools, ave maria pavien hiç birini dinleyemiyorum.

edit: çok özlemişim şarkıları sözlük. dinlemek için açtım ama hemen geri kapattım. içim bi cız etti. sanki dikenler batıyor gibi. onu hatırladım yime, bıçaklarını batırdı bana. "başkasından hoşlanıyordum ya o iş oldu" dediler. dinleyemedim... siz siz olun kızları şarkılarka özdeşleştirin koskoca müzikalle değil...
anılarımın hepsi çok güzeldi. tek sorun anılarımın o'na ait olması.

opeth - to bid you farewell
the beatles - so happy together.
pearl jam - black

daha ne olsun ?
Back to black - amy winehouse.
gripin'in durma yağmur durma şarkısı ile yaşar-yıldız usmanova'nın seni severdim şarkısı bana askerliği, aldatılışı ve terk edilişi hatırlatır. küçük bir orospuyu hatırlatır. para için ruhunu satan bir celladı... bir erkeğin aldığı en büyük virajlardan biri olan askerliğin bitiş belgesine sahip olmaya sevinememeyi hatırlatır. kadınlara güvenilmemesi gerektiğine, hepsinin birer şeytan olduğuna inanmaya zorlar insanı. tarafımca dinlenmez bu şarkılar.
Robbie Williams - Feel.
of of.
manga-cevapsız sorular.
duman- kırmış kalbini.
Teoman - Çoban Yıldızı
Sezen Aksu - Yol Arkadaşım.
song the say goodbye
kol düğmeleri
2014 yazı pop şarkıları (defalarca maruz kaldım)
dance to me to the end of love .