bugün

Oradaki çukurluğu, kuruyemiş kasesi olarak kullananlar olduğunu biliyorum ama kanıtlayamam.
Zayıf insanlarda daha belirgin olsa da; zayıf olmayıp çıkık olanına sahip olanlar olduğu gibi, bariz köprücük kemiklerine sahip olmayan zayıflar da vardır.
Oramız da güzel ama şimdi göstermeye gerek yok.
Namı diğer clavicula. Parçalı olarak kırdığım kemik. 1.5 cm kırık parça var ortasında. Doktorlar kaynayabilir diyor ama 25 gün oldu kırılalı, tık yok. Ameliyat olacam gibi.
kadınların önemsediği kemik. 206 kemik var ama bunun yeri ayrıdır onlar için.
Clavicula (latince).
en seksi kemiktir kendileri.
canın dayandığı yer olarak geçer kuranda.
Allahın kitabın varsa atma diyeceğim de nick malum.
Vücuttaki en son kemikleşen kemik.
Kırıkları çok olur bu yüzden.
insan vücudundaki en güzel oluşumdur ayrıca. Arada dokunup hala ordalar mı kontrol ederim çünkü canlarım benim.
belirgin olanı, kadını çok daha çekici hale getiren estetik kemik.
Düşüyor mu böyle ?

Bir takım kemüklerdir.
Özellikle ince kemikli kızlarda seksidir. Böyle askılı giydiklerinde çok hoş durur.

Erkeklere pek yakısmıyor çünkü belli oluyorsa zayıf yapılıdır. yuvarlak, geniş omuz yakışır erkeğe.
Arkadaşın hali içler acısı.

görsel
Ergen erkek itemi.
Erkekte köprücük mü olur kızlarda çekici.
Ortadaki boşluk kısmına sigara külünü çırp o ne öyle.
olsa da içinden şarap içsek meşk ile kendimizden geçsek.
şöyle bir köprücük kemiği hoşunuza gider miydi kızlar?
görsel
Kızlar için çekici bulduğum kemik. Siz köprücük kemiğini erkeklerde çekici buluyor musunuz kızlar?

görsel
Klavikula denir buna ...
bi ucu iman tahtasına tutunur ve bu iman tahtası denen kemik de kalbi korur.inanışa göre o kemiği öpen erkeğe aşık olurmuş kızlar. eski Mısır'da bununla ilgililjfgkkg salladım lan.
kadının vücudu öpülürken yalnız bırakılmaması gereken bölgelerden biri. üzülür sonra. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

görsel
bir de arpacık.
Vallahi ne guzelmis.

Bencede onemli bi kemik.

Bir koprucuk, bir de elmacik...
köprücük, elmacık...cık'lı kemiklerin seksi bir görüntü vermesi ilginç.
Güzel kemik köpeklere verin kemirsinler.