bugün

yakında eşeğe upgrade edicek olan kişimsi.
köyündeki eşşek ayşesini amerikalı bir köpekle aldatmış her olduğu belirsiz canlı.
gercek olamayacak kadar yalan bir haberdir. keza yuzde doksandokuzu musluman, buyuk kismi muhafazakar, muhafazakar olmayaninin ise kemalizm ahlaki ile donanmis oldugu soylenegelen turk toplumundan bole bir sapik ciksin.. inanilir gibi degil. bunu yapan sahis ya uzaylidir, ya da bir birlik beraberlige en cok ihtiyacimiz olan bu gunlerde turk' leri karalamak isteyen siyonist-ermeni usagi, satilmis bir rum dolu olabilir. bu siklarin hepsi olabilecegi gibi biri veya ikisi de olabilir. ama su kesindir ki; cocuk turk degildir.

(bkz: senin annen bir melekti yavrum)
http://www.haberturk.com/...cat=200&dt=2009/12/26

yazarın notu: habere yapılan yorumlara dikkat.
eşek zikilen bi ülke de yaşamanın getirisidir.
sadece seviyormuş kuduruk.
(bkz: köpek tanınan bir sima olabilir)*
http://www.haberturk.com/...cat=200&dt=2009/07/14

klasik habertürk haberidir.
gercek olmamasi kuvvetle muhtemel, olsa bile kopegine tecavuz eden "turk" seklinde nitelenmemesi gereken insan bozmasidir. Bu nitelemeyi yapan kisi ise meramini ifade etmek icin sectigi kelimeler konusunda -en hafif tabiriyle- cuvallamistir.
(bkz: sozluk yazarinin yapmamasi gereken hatalar)
Isbu degerlendirmeye sebebiyet veren mefhum kesinlikle bir uluscu-milliyetci yada turkcu bir yaklasim degildir. "kopegine tecavuz eden turk" ibaresi ne kadar isabetsiz ise "kopegine tecavuz eden ingiliz" ifadesi de o kadar isabetsizdir.
nick gibi bir şey olmuş bu. o değilde gerçekten ilginç bir durum fakat haber ne kadar doğrudur bilinmez bu yüzden hakkında yorum yapmanın saçma olduğu durumdur.
köpek insan karışımı varlıkların çoğalmasına sebep olacak muhtemelen babasıda aynı yöntemle onun doğmasını sağlamıştır deyip hayal etmemizi sağlayan kişidir
(bkz: eşeğine tecavüz eden kürt)
bizim bi abi de kedisiyle öpüşüyodu. hatta öperken "seninle sevişirim lan ben" gibi şeyler diyodu. türkiye burası.
kendini bilmez bazı insanlara eğlence çıkaran insandır.

bir köpeğe tecavüz edilmesinin eğlenilecek, dalga geçilecek nesi var anlamadım?

Her yerde sölüyorum, yazıyorum yine yazacağım. Katillerin, sapıkların HAYVANLARDAN bir sonraki adımı iNSANLARDIR!

Bir bebeğe tecavüz haberiyle de bu şekilde dalga geçiyor musunuz? biri insan biri hayvan diyorsanız aklınızdan şüphe ederim. insan, hayvan farketmez hepsi nefes alıyor hepsi bir can taşıyor.

insan denilen yaratıkların, hayvanlarla ne alıp veremediği var anlamadım! kimse kapalı toplum falan demesin. istanbul mu kapalı toplum, antalya mı?

bu insanların acilen tedavi edilmesi lazım.
"havladı, vallahi havladı, demek ki verecek" diye düşünür.
güncel Önemli Başlıklar