bugün

allah belasını versin.
adi şerefsizin tekidir.
hani şu aynı odaya kapatılıp * kadar dövmek istediğiniz adamlar olur ya.
bu o işte. ulan sakin olayım diyorum olamıyorum illa bir bok çıkıyor.
izleyemedim de hepsini içim el vermedi.
Adam falan değildir. insan bile değildir. Kendisi Beter olsundur.
ne desek yersiz. adam canlı köpeği ateşe veriyor. bunun hiçbir inançta anlayışta görüşte izahı yok. insanlık nereye gidiyor. hayretle izliyoruz.
üstelik sırf bunu kamera ile çekmek için yapmıştır. kamera ile çeken ile birlikte ahirette karşılarına çıktığında bu anı başka kaydedenin olduğunu göreceklerdir.
sözün bittiği yer. idam edilse neden demem.
ahirette Allah'ın huzurunda aynısını defalarca defalarca defalarca yaşayacak orospu çocuğu!
orospuu çocuğuuuu.
şerefsiz kansızdır.

not: çok merak ettim, bu olay türkiye'de mi olmuş? başlığı açan arkadaş aydınlatsın bir zahmet.
allah kahretsindir!!!
Akli dengesi yoktur. Düşünemiyordur. Orospu çocuğudur. ne biliyim.. ya bir insan(!) neden boyle bir sey yapar ki?? Allah belasını versin. Gerçekten yazacak, bunu tanımlayabilecek kelime bulamıyorum!!!!
Kelimelerin kifayetsiz kaldığı, tek kelime yazmak istemediğimdir.
yakan ve bunun videoya alan iki orospu çocuğudur.
net şerefsiz. derisini yüzüp tuzlu sulara atsan yeri. aşağılık pislik.
şerefsizin önde gidenidir. adiye bak sen.

ağladım, izleyemedim bile bu nasıl vicdan!!!
Vucudunda bulunan her deligi kopeklere siktirmek lazim bunun.

Tanim: Orospu cocugu.
alkolsuzdur. alkol icen adam boyle yapmaz..

saka maka bu aksam guzel ictim.. once disarda basladik hava guzeldi, bi araziye gittik muzik esliginde iciyoruz kuru sulu ne varsaa.. kopek geldi bi tane.. tum ictenligimle gittim yani, sevdim konustum.. beni videoaya cekmisler.. pek haberim yok kafam guzel..herseyimizi ifsa ettik, imkan olsa da o videoyu koysam.. ulan allahsiz adiler, bir canliya nasil yaparsiniz bunu adi pezevenkler..beb hayvam sevgim yuzunden veteriner lisesine gittim.. keske benim yanimda yapaydin o isi.. serefsiz pezevenk..
az önce denk geldim. "allah'ım nasıl unuturum bunu?! unuttur bunu!" diyordum içimden. sonra aklıma sivas katliamı geldi. tekrar tekrar okudum yazılanları, yakılanları.

şimdi düşünüyorum da, allah'ım sen bize bunların hiçbirini unutturma. her bir insanın potansiyel orospu çocuğu olduğunu unutturma. iyileri, masumları iyilerin ve masumların ellerine bırak. kötüler bu dünyada, buracıkta kötülerin ellerinde yansınlar. bir damla göz yaşı bile akmasın.
dostum sen adam demişsin ama bu bildiğin orospu çocuğu...

bu olsa olsa şerrefsiz bir yahudidir. onları yakacağımız gün gelecek inşallah allah bana nasip eder yahudileri doğramayı.
ölümü hak etmeyen adam. aynı acıyı ona dünyada yaşatacaksın. yaptığımın onun yaptığından farkı yok ama o acıyı yaşayacak. o binadaki kolona onu zincirle bağlayacaksın, sadece karnından altı yanacak şekilde benzini dökeceksin, ateşe vereceksin. karşısına dikilip izleyeceksin. o gözlerindeki acıyı görmem lazım. o köpek ateşler içinde dönerken yaşadığı acıyı görmem lazım. aşağısı kurtarmaz beni. sonra kafasına vura vura öldüreceksin.
ben küfretmekten, küfür üretmekten yoruldum bu adama.
ulan keşke elime verseler şunu. ahh ahh.
videodan bir ortadoğu folkloru fışkırıyor, lübnan, suriye, mısır, israil hiç fark etmez. saminin piçleri iş başında. niyeyse böyle sapıklar hep bu coğrafyadan çıkıyor. buralarda bir sevgisizlik problemi var.
o zavallı hayvana bunları yapan insan kılığındaki caniyi yüce aşllah daha beter yaksın inşallah, dilerim ki bunu yapan daha fazla yansın çünkü aciz bir hayvan nihayetinde.
tek kelime p*ç tir.
nedense bu tarz videoları gördüğümde gidip papağanımı kollarıma alasım geliyor.