bugün

kindar bünyenin yapacağı iştir.

"hedehödö gel oğlum, it oğlu it naber?" demekte serbest olmak demektir.
Köpeğe, en sadık dosta hiç isim bulamamış gibi eski sevgilinin ismini vermek kadar dangalakça bi durum olamaz.
Çok klasik olacak belki ama gerçekler bunlar. Köpeğe hakaret olacak. Hergün sevmediğin, nefret ettiğin, kuyusunu kazmayı düşündüğün birisinin ismiyle çağırıyorsun köpeği. O ismi söylerken negatif enerjiden dolayı köpek tırsar be senden.

Maaaaaaahmuttttt hırrrrrrrr gel lan buraya hayvan!
Mavk mavk mavk!
köpeğe yabancı bir isim vermek, sonrada o isimli bir yabancıyı evine misafir etmek sonucu kişinin bunu hakeret olarak algılaması ve ona durumu açıklayamamaktır.

(bkz: tony gel oğlum)
(bkz: bana köpek mi demek istiyorsunuz)
içinde ki hayvan sevgisi hala yaşayan bünye.
daha da beteri vardır.eski sevgilinin aldığı peluş maymuna eski sevgilinin adı verilir, köpeğin ihtiyaçlarını gidermesi için köpeğe verilip parçalattırılır.
eski sevgiliye duyulan kinden dolayı yapılan eylemdir ama köpekle sevgilinin hemcins olması lazım.

fatmaaaa gel oğlum! *
bunu yapan adam daha sonra bu köpekten doğacak yavrulara isim vermek için eski sevgili ile tekrar iletişim kurar büyük ihtimalle. tehlikeli olabileceği gibi işe yaraması halide mantıksız gelmiyor...

+alo ayşe? bir şey sorabilir miyim?
-(o arıyor)noldu faruk?
+ya benim köpeğim doğurdu da,
-eee?
+isimlerini beraber koysak olmaz mı?
-faruk benle ne alakası var köpeğin?
+ya, şimdi annelerine senin adını vermiştim de...
-dıııt dıııt dıııt.
veya
-(iç ses)ay beni hiç unutmamışşşşşş!
eski sevgilisini unutamamış insan hareketidir. hakaret değil.
sonuçta o köpecikle devamlı ilgilenilecek ve hep aynı isim tekrarlanılacaktır. her iki bünyeyede yazıktır. *