bugün

komik bulduğum bir durum.

not: siyasi olduğu gibi dini bir görüşe de sahip olmaktan kaçınıyorum ama bu kişileri anlayamıyorum.
köpek kovaladığında "hoşt ulan, imdat" diyen dindar kadar garip değildir.
gereğinde patisini öptürecek köpektir.
allahu ekbar diyek kafa kesmekle aynı olabilir. bak suriyedeki kardeşlerimiz öyle yapıyo hem müslüman hem kafa kesiyorlar.
götü tutuşunca Allah'ın adını anan insan.
komik bulunacak bir tarafı yoktur. Kim en az 3 nesildir ateisttir ki. Ben de çoğu zaman derim ama arkadaşlarım dememle bir gülmeye başlarlar.
burada olay ateistlere bir gönderme yapmaktan ziyade insanın aslında hiç bir kavrama sığınamayacak kadar özgür ruhlu fakat bir o kadar da korkak olmasının ironi oluşturan durumudur.
köpek kovaladığında ben allah diyen birini görmedim bu zamana kadar. bırakın böyle şeyleri artık yok köpek kovalayınca allah diyormuş yok şöyle olunca allah diyormuş.hem size ne kardeşim istediğini der. adam diyorsa bir sebebi var bu kadarını düşünemiyor musunuz? türkiye'de insanlar doğduklarında islam a göre yetiştiriliyor allah, peygamber, cinler vs.. doğduğunda bir çocuğa bunları aşılarsan ateist olsa da bazı alışkanlıklarından vazgeçemez. hrıstiyan kültürüne göre yetişseydiniz bu sefer de tanrı diyor diye dalga geçmeye çalışacaktınız aklınızca.
güncel Önemli Başlıklar