bugün

kedi kesen kiz'in arkadasidir. bu da link:

http://www.x-paylasim.com...-18-korkunc-resimler.html

belki de bir tip ogrencisidir, uygulamali anatomi calisirken arada eglencelik pozlar da vermistir, olamaz mi yani?

bir kesmedir gidiyor valla, yakinda zurafa kesen kiz, tavuk yolan teyze serilerini de gormek isteriz...
el insaf be kardesım bu kadar da olmaz dedigim vakadır yolu bakırkoye duserse malum yere mutlaka ugrasın tedavi paralarını emınım seda sayan karsılayacaktır.
ulan bu millete noluyor anlamıyorum ki. sizin derdiniz ne kardeşim, hayvanlardan ne istiyorsunuz. Küçücük, masum yaratığın neyi battı sana? Bir gün alalım bunları karşımıza konuşalım, dertlerini anlatsınlar, çözüm arayalım, topluma kazandıralım yeter ya.
(bkz: insan değil hayvan bu)
yok artık, eline bıçak alan sokakta ilk gördüğü hayvanı kesiyor yahu diyip çok şaşırılan olay.
tıp öğrencisi ise de değilse de saçından tutup, kafasını kaldırımlara çarpmak istediğim psikopattır. taaaa ki ağzı burnu seçilemez hale gelene kadar. bu nasıl bir alçaklıktır, bu nasıl şerefsizliktir çözebilmiş değilim. kendisi ithal bir şerefsiz gibi görünüyor ben hala bizim yerli malı küçük kaşarın cezanlandırılmasını hevesle bekliyorum, ha bu avrupalı falan ise kendisini peta halledecektir ve onların eylemleri en az benimkiler kadar vahşi olacaktır.
bunların yaşamasını benimle aynı gezegeninoksijenini tüketmelerini istemiyorum. bu aşağılık yaratıkların yaşamaya hakkı yok. * * * * * *
(bkz: aspca)
edit: köpek kesen kız tarafından kötülendi.
(bkz: kız siken eşek) başlığına malzeme olasıca kızdır.
dana alacak parası olmayan müslüman hareketidir.
kedi olayını aşmış, bilimkadınıdır.
ic huzuru yakaladigi icin dis ortamdan gerilmeyen saygideger bir hanim efendidir. Yine de aksam yanina uzanip uyumak cesaret ister.
eğer bir şekilde bana ulaşırsa kendisine kesmeyle ilgili her türlü sanatı öğreteceğime söz verdiğim kızdır. tek yapman gereken bana ulaşmak. sonra sen de huzura ulaşacaksın.
(bkz: orta kesen sabri)
kedi olayınn aksine bu olay bir veterinerlik bölümü öğrencisi elinden çıkmış gibi gözükmektedir. kızın kesmeye nerden başladığı ne şekilde kestiği konu hakkında bilgili olduğunu açıkça ortaya koymaktadır. kaldı ki kızın ya da köpeğin üzerinde herhangi bir boğuşma izi olmaması, kız köpeği keserken köpeğin zaten ölü ya da en azından bayıltılmış olduğu sonucuna götürmektedir. sonuna kadar desteklenen kızdır.

etleri yumurtaları lüpleyip 2 resim görünce kendini kaybedenler nasıl bir dünyada yaşadığımın farkında değildirler. acaba hergün mezbahalarda ne yapıldığını zannetmektedirler? acaba yeni zellanda tayland gibi yerlerde yenen ağırlıklı et çeşidinin köpek eti olduğundan haberdar değiller midir? acaba türkiyenin onlarca üniversitesinde sürekli yapılan ve bundan kat be kat daha vahşi görüntüler oluşmasını sağlayan deneyler sayesinde bilimin ilerlediğini de mi bilmiyorlardır?
belki de gerçekten tıp öğrencisi filandır orasını bilemem. ama ne halt olursa olsun insan olmadığı açıktır. öyle ya da böyle bir canlının hayatına son vermişsin bunun resmini niye çekiyorsun lan kaşar. çok marjinal oldun şimdi de mi? face filan da koyarsın bu resimleri altına da yorumlar gelir: ''oha kızım ne canisin ya'' sen de ''hehehe'' yazarsın mesela. ya da biri ''allah erkekleri senin eline düşürmesin'' der, sen de ''tabii oolum ne sandın.'' yazarsın. çok şey yazıp buraları doldururum ama değmez....
tıp öğrencisi olması neyi değiştirir merak edilen kız. şimdi bu hastalıklı ruh jinekolog olsa neyi kesip gösterecekti bize merak ettim doğrusu.
antropolojide okuyan bir arkadaşımda aynı işlemi kedi için yapmıştı ama mecburdu. -ölü bir kedi buldum falan demişti ama- bitirme ödevi kedinin kemikleri ile alakalıydı. buda öyle birşey olabilir diye düşünüyorum.
insanların vahşileşmesi fikri hoşuma gitmiyor...
veteriner olabileceğinden (önlüğü var bakınız) neredeyse emin olunabilecek bir hatun kişi.

herşeye ıyy vıyy diyen insanlardan tiksiniyorum. cerrahlar da insan kesip biçiyor. bi cerrah annemi sakat bıraktı misal.

ödev olduğu ya da araştırma olduğu bariz olan birşeyde 'insanlar vahşileşti pirim' gibi cümleler bana garip gelmeye başladı.
tıp öğrencesi olması hiçbir şeyi değiştirmez dediğim saçma sapan, savunmasız varlıkta kendi acizliğini gösterecek kadar zavallı bir şey. insan da değil. hayır bir kedi kesen çıktı bir köpek, birbirlerini görüp feyz mi alıyorlar, bu mudur?
allah akıl fikir versindir.
kedi kesen kızın düşmanıdır. (bkz: düşmanımın düşmanının düşmanı düşmanımdır)
et obur insanlar olduğumuz, dinlere ve geleneklere göre yenilebilir hayvanların çeşitliliği * * * *, hatta kesim koşulları * * bir yana; tüm bu kesim işlemlerinin hep bir amacı vardır. bu tüketim de olabilir,inanç da, araştırma da. yalnız gerek köpek kesen kızda, gerek kedi kesen kızda işlemlerin sunumu ve sunum amaçları düşündürücü. verilen linkteki fotoğraflar bir evin mutfağında çekilmiş kareler, kedi kesen kızsa okul formasıyla poz vermiş. düşününce bunlar pek de mantıklı gelmiyor insana. esprisi ne? ilgi çekmek mi, bir inanç sistemine inanıldığını göstermek mi, takdir toplamak mı? bir tutmak ayıptır demiyorum,gerek bu hikayelerdeki gerek karabulut olayındaki his aynıdır diye düşündüğümü söylemek istiyorum.
(bkz: dinsiz insanlığın sonu)
güncel Önemli Başlıklar