bugün

ingiltere'de kolejli gençlerin yılbaşı akşamlarında yaptıkları eylem. sen neden yapamıyorsun?
yoksa sen modern değil misin? yoksa sen yılbaşında içki içmeyen yobaz insanlardan mısın? modern insan içer, batılılaşmanın esası bu değil midir? hadi içmedin diyelim sabaha kadar da sevişmeyecek misin?
hani senin batılılığın? hani senin çağdaşlığın? yılbaşı akşamı ortalığa kusmassan, kendini kaybetmişcesine ortalığa zarar verip gülmezsen, senin yobazdan, dinciden farkın ne?
bak çocuğum bak. sen beni dinle. üstadını dinle. medeni olmak için hala şansın var. istersen cumhuriyet al 30 kupon biriktir medeni ol. yok ben uzun süre bekleyemem hemen olayım dersen en yakın tekel bayiine gidip bir dünya zıkkım iste. hippiler gibi esrarını alıp, içkini fondipleyeceksin. kollarına sevgili diye hitap ettiğin ama senin için alkolün verdiği etki ile eğlencede öteye gitmeyen kızını kollarının arasına alıp, "kahrolsun emperyalizm" diyeceksin. bunları demezsen senden yobazı yoktur. bu söylediklerim çağdaşlaşmaktır.
medeniyet sabaha kadar köpek gibi içip, hayvan gibi sevişmektir. öğren öğren...
çelişkili bir durumdur. köpek gibi içen ruh gibi uyur. budur.
(bkz: kuşu kalkmaz)
hic dogru duzgun sevismemis bir kadinin tesadufen dogurdugu, buyuttugu cocuk sayiklamalari. ben psikologum canim, uzan suraya bakalim.
"tersi durum daha mı değişiktir?" diye düşündüren cümledir. (bkz: yavaş çocuğum)
köpek de bir hayvan mıdır sorunsalını doğuran derin aktivite, derin, der, in...
(bkz: insanlıktan çıkmak)
(bkz: hayvan gibi içip köpek gibi sevişmek)
(bkz: doggy style)
(bkz: iki dakika insan ol lan)
çok güzel eylemlerin birbirini takip etmesi durumudur. köpek gibi içmek, insanı çocuksulaştırır; saklayamazsın hiçbir şeyi içinde.özüne dönersin; en saf haline. sevişmenin de kötü bir şey olduğunu söyleyecek kişiler yoktur sanırım.(aklı başında kişiler için)karşı cinsin teninde kaybolmak gibisi var mıdır? ha alkolün dozunu baya bir kaçırmışsın, biraz sert bir birleşme olmuş ama bir sakıncası yok onun da. en fazla bastırmış olduğun şehvet duyguları açığa çıkmıştır.
(bkz: bunu yapan insan olamaz)
güncel Önemli Başlıklar