bugün

evin içinde ağır koku bol bol kıl toz oluşması en önemlisi eve melek girmemesi durumudur. yazık..
Pis koktuğu doğrudur.melek girmez kısmı bildiğin hurafe.
Melek girmez ne la ahahxhsj.
Tuvalet eğitimi almadıysa her yere pisler köpek. Bizim yavrumuz her yere çişini yapıyordu. Ama o kadar seviyordum ki yalayarak temizleyebilirdim, hiç tiksinmezdim yani. Bir de yavruysa gece yanınıza yatmak istiyor, sabah da mama diye ağlıyor. Tam bir bebiş.
Benim evim bu, demeyi çok isterdim. Çok çok seviyorum köpekleri ancak sorumluluğunu almaya cesaretim yok ne yazık ki.
benim aslan parçası evde değil bahçede ama, evde köpek var diye girmeyen meleğin de amına koyim afedersiniz. allah yaratmadı mı lan o köpeği de ?
O zararsız, sevimli hayvan evde diye gelmeyecek meleğin mına koyayım zaten, sittirsin gitsin .
Melek girmez ve haram diyenler allaha şirk koşmuş ve dinden çıkmıştır.

Bilginiz olsun.
islam dinine göre meleklerin asla girmeyeceği evdir. ev dışında kapı önünde beslenirse sıkıtı yok.
Peki meleklerin bundan haberi var mı niye ısırıyormu muş.
köpekler evde elbette beslenecektir, onu besleyen ev ne güzel ev, onu besleyen insan ne güzel insan...
O ne guzel evdir. Mutluluk vardır. Huzur vardir. Aidiyet vardir. Sorumluluk vardir.
Amk melekler de bayiliyordu sizin ayak kokan evlerinize girmeye.
bos hadisleri bi yana birakalim pis evdir.oyle bir eve esya tasimaya gittim.inan rezillik kopegin yeri kapi onu evin ici degil.
köpet yani it yatak odalarında cirit atıyorsa
asla ama asla maleklerin girip
teşrif etmeyeceği evlerden biridir. evet..