bugün

görsel

BU GÜZEL EVLADIMIZ iÇiN RiCA ETMiYOR ARTIK YALVARIYORUM. BiR ŞEYLER YAPALIM LÜTFEN LÜTFEN LÜTFEN.
Benden üç tüp kan alınırsa yaşam değerlerim önemli ölçüde düşermiş o yüzden kanı alamadıkları için bağışta bulunamadım. Önümüzdeki bağışlara bakıcas.
Düsünüyorum bunu yapacagim biraz arastirmam lazim bu önemli bir sey fazla ertelememem lazim.
Az önce yaptıgımdır. Sürekli erteliyordum ama artık kararlıydım bazı aksilikler çıksa da gittim.

Gittim bir form doldurdum ve sadece 3 tüp kan aldılar. Herhangi bir agrı yaşamıyorsunuz hastanede yaptırdıgınız kan tahlilinden farkı yok. 10 dakikanızı bile almıyor. Eğer kronik bir rahatsızlığın yoksa o günlerde ilac almış olmanız da sorun olmuyor.(siz yine de aldıgınız ilacı hastalıgınızı belirtin. Benim bir rahatsızlıgık yoktu sadece ritalin almıstım)

Sonunda yaptım su bağışı diye mutlu olurken bi yandan da belki tutan kisi simdiye ölmüstür daha önce gelseydim kurtulabilirdi gibi şeylerle kendime kızıyorum.

Siz benim gibi olmayın arkadaslar bir 10 dakikanızı ayırıp hemen ilk fırsatta gidin. Aksilikler çıksın bazı işler yarım kalsın hiçbir şey bir candan daha önemli değil ya!
yan tarafta akıp giden konulara bakınca bu başlığın 3-5 troll ün nick başlığından daha az dikkat çekmesi kanıma dokunuyor.
up up up.
kendi başlığını üste taşımaya çalışan yazar.
hayati önem taşıyan bağış türüdür. bir insana umut olmanın en kolay yollarından biridir.
kızılay'a gidip "kök hücre bağışı yapmak istiyorum" dediğinizde dolduracağınız form ile birlikte vereceğiniz 3 tüp kan yeterli olacaktır. yaşamak yetmez yaşatmak ta gerek. herşey parayla değil arkadaşlar. iyilik yapmanın bin bir yolu var. kendi vicdanınızın, ruhunuzun huzur bulması için yapın. yaptırın. kolundan tutun en yakın arkadaşınızı götürün.

not 1 : sadece kızılay binalarında değil mobil araçlarında da bu işlemi yapabilirsiniz.

not 2 : başlığının açılmamış olması şaşırttı.
güncel Önemli Başlıklar