bugün

Verirler tabi ama zamanla alışılmayan şey mi var bu dünyada?
Biraz kendine yakıştırırsa artık duygu ve düşüncelere geçer.
Bi yerden sonra daha yakışıklı birine aşık olur ve onunla olursa bide bu eleman bi baltaya sap olamayacak biriyse ve kız arkadaş tekrar size dönerse o olmaz işte onu yapmayın kızlar.
Şimdi şöyle bir ritüel vardır. Bir Brad Pitt gibi tip de olsa eşler bir zaman sonra artık zekanın tesiri altına girerler. Yani şöyle söyleyeyim tipin yanında onu kaldirabilecek zekilik ve sorumluluk duygusu. işte o zaman erkek erkektir.
tipe önem vermeyen insan var mı?
Evet önem verir. Ama birliktelik için tek başına iyi bir “tip” asla yeterli olmaz. Ayrıca sorunsalı olacak.
37 entry olmuş ama kimse başlığın hatasını farketmemiş mi?
klavyede ı yoksa vermez.
(bkz: bunu anana sorsana delikanlı)
tabiki olarak cevap verilecek sorunsaldır. ilk karşılaşmada kimse karşısındakinin temiz kalbini, entellektüel birikimini falan bilemez. Herkes hepi topu gördüğü kadarını bilir ve gördüğü tek şey karşısındakinin tipidir. Kimse kimsenin aklını karıştırmasın, gerçekçi olalım.
tipten çok tip boxa atacağın bahşişe önem verir çok atarsan zengin der az atarsan amk fakir yaftasına hazır ol.
Siz nasıl kızlar tanımış bulmuşsunuz dedirten başlıktır.
verir.

şimdi şöyle birşey var. tipe önem verenler ve vermeyenler. biz verenlerle ilgileniyoruz.

bu tip değişir tabi. kimisi esmer kimisi sakallı kimisi sakalsız parlak sever. ben de sakalsız biri olarak öyle beğeni alıyorum zaten. neyse.. beğenide de önemli faktörler var. mesela boyunuz önemli. mesela gözleriniz ve saç stiliniz çok önemli, ses tonunuz önemli. ardından vücut yapınız en önemli nokta. tip olmadığı halde sıfır yağ ve taş gibi kaslı vücutla karı kız kaldırıp hesabını yapamayan adamlar tanırım. mide düz olsun türkiye'de yeterli, ama siz üstüne baklava yapsanız, t shirt giydiğinizde kol kasınız ben burdayım desin, tipiniz orta seviye olsun gitmeyecek kız yoktur. boy-kilo-kas oranı önemli. siz 170 boyla hayvan gibi proteine asılırsanız üçgen peynir gibi dolaşırsınız, benim boy 173 mesela, slim bi tipim var, düz bir yapıya ulaşsam hafif sakallarım olsa neler olur neler. bunlar da işte isteğe bağlı. ama ben tipe bakmam diyen kız yalan söylüyordur.yalan söylemiyorsa da cok az ihtimal var. sevgilisinden ayrılıp hovarda olmak istiyor olabilir, fikirlerinize önem veriyor olabilir (mesela komünist bir kızla devrimci yürüyüşlerinde gezi olaylarında tanışıp sevgili olmak sevişmek gibi) ya da isminiz karizmatiktir. ya da zenginsinizdir ya da cool sunuzdur. veya ona buna vere vere size kadar gelmiş ve artık evlenmek istiyordur, siz de tam evlenecek tiptesinizdir falan. ama her ne olursa olsun, muhabbetiniz, gülüşünüz sesiniz, konuşma tarzınız, şiveniz/ağzınız kelimeleri konuşma yapınız bile etkili olur. ağzınıza bakarak konuşan kızlar en çok bunlara dikkat eder.

velhasıl, tip önemli. ama yoksa sıkıntı değil. bu eksiği spor yaparak giderin. zaten spor yapıp vücudunuzu üst seviyeye çıkarırsanız, tipim yok diye üzülmezsiniz bile. tip + vücut varsa günde 30 arkadaşlık isteği bile alabilirsiniz.
Önem vermem digenler bile önem veriyor. Her kız önem verir.
17 Yasinsaysa verir. 26 yasinsaysa vermez.
Önce tip sonra para. Tip olurda para olmazsa o iş olmaz. para olurda tip olmazsa hala umut var demektir.
Kendini güzel bulan kızlar verir. Ama hadisi şerif de geçiyor dindarlık ve güzel ahlak daha önemli. Bir ömür geçecek nihayetinde.
Kadınlar manevi olarak güçlü erkeklerden hoşlanır. Parada gücün simgesidir. Tip hikaye. En guzel top gaylarda.
kızlar aslında paraya önem verir. ama belli etmemek için doksan derece rol çekerler.
Kızlar zaten genelde sadece tipe önem verir.
verseydiler şimdiye yanlız mı olurduk? şaka şaka, tipim deveciAlpay dan hallice.
kazlar vermez, kızlar verir. yanıltmacalı soru. hemen çözdüm.
tabi ki verir. hatta sadece tipe önem verir. hatta kızların da sadece tipine önem verir.
kişiden kişiye değişir.
verir.......
Basit olanlarında önceliklidir.
(bkz: kızlar tipe verir mi)

Amına bile koydurur.