1. 1.
  Şu anda yaptığım ve yaklaşık olarak 1.5 yıl daha yapmakta olacağım eylem.Kısaca sorunlardan şöyle bahsetmek istiyorum ;

  Özgürlüğün olmaz çünkü yurda giriş çıkiş saatleri 6 ila 11 arasındadir.
  internetin vardır lakin youtube da 240 p video izletmez o derece rezildir.
  Az önce koridorda 2 tane çocuğun koşma sesi geldi yanımda yatan eleman duvara 3 4 defa yumruk salladı s*kerim haaa diyerek.Beni de uyariyor bi de yatakta dönmicekmişim bu sabah uyandırmişım.Velet saat 7 den 10a kadar belli aralıklarla alarm kurarken sorun yok ben 10da doktora gitmek için alarm kuruyorum sorun oluyor.Bi de arada calişma odasına not felan asıyor gereksiz girmeyecekmişiz.Yurt kendinin sanıyor heraldede sikime takmıyorum zaten bu dönemin sonunda kurtulcağım için ne hali varsa görsün.
  Çamaşirhane çalişma saatleri 9 dan akşam 5e kadardır.Onda da hic vakit bulamassın ücretli 6 tl bi yıkamaya kalksam 3 makine camaşır var 18 tl hiç olaya giresim yok o yüzden elimde yıkıyorum.
  Sonuç itibariyle dostlar benim gibi siktiriboktan bi kyk yurdu ve sikindirik bi oda arkadasına sahipseniz hayat gerçekten çok zor.
  2 -1 ... thegreatleader2
 2. 2.
  Ekonomik durumum buna el verse 1 saniye bile durmicagim kurumdur en kötü ev burda 600 lira birader öğrenci sikmeye yer arıyolar.Eğer olurda yolun karabuğe duşerse uğrama yolundan da geçebildiğin en kısa surede geç.
  ... thegreatleader2
 3. 3.
  evi olan manita yap.
  4 ... just call me alpha
 4. 4.
  Uludağ üniversitesi olarak ancak serumlar ile direnebiliyoruz dün zehirlenme olayı oldu.
  1 ... yurduminsani