1. 44.
    Kyk kredisi borcunu bile üstüne almayacağınız bir kızı hayatınıza ortak etmeyin, karakterli olun.
    1 -2 ... benden ote benden ziyade
  2. 43.
    Bizi bağlar mı?
    1 ... bellator sine metu
  3. 42.
    Karı koca arasında paranın lafı mı olur, böyleyseniz evlenmeyin arkadaşlar. Hayat boyu beraber yaşamayı planlayarak evleniyorsun sonra onun borcu bunun borcu. Bir de bana cimri diyenler var, sizi görse ne düşünürler acaba?
    1 -2 ... kucuk beyaz kapitalist
  4. 41.
    hani gerçekten durumları yoktur ve o kyk bursuyla hayatını devam ettirmiştir. kira elektrik ödemiştir vs eyvallah tamam ama. Bursu yatınca internetten seski kıyafet siparişi verip çatır çatır sabahlar olmasın diyen kız o bursu ödetmesin. yazık lan adama.
    1 ... bado
  5. 40.
    Bir de bunu eski sevgilileriyle yediyse yazık kocaya.
    1 ... archertyu
  6. 39.
    Kocasi olduysa odeyecek tabi. Ama o da yatakta mutlu edecek kocişini. Yoksa ne anladim ben o işten.
    -4 ... creme de la creme
  7. 38.
    Müstakbel kocama ödetebileceğim kredi borcum bile yok.
    Keşke de alsaydım eğer ödeyecek olsaydı bu kadar lafını yapmazdı.
    3 -2 ... hanfendidiyeceksin
  8. 37.
    insanlar Ne yaparsa yapsın bize ne, size ne?
    ... trans man
  9. 36.
    yok öle bi dünya sike sike ödeyecek.
    -1 ... stroszek
  10. 35.
    sevilen kız sırtta bile taşınır. ama menfaatsel olarak yaklaşan enayiye borcu kitleyim, düğün masrafını felan kabartıyım nasılsa bir kere evleniyorumculardan uzak durmak lazım.

birde kocasından parasal maddi menfaat bekleyen kişiler sonrada erkek parayla satın almış gibi davranıp başına kakarsa kusura bakmasın. bence bir kadın kendi ayakları üstünde durmalı kimseye minnet etmemeli. görüyorum kocaları başlarına kakıyor ya da boşanmıyorlar sırf bana masraf ettirdin diye kendilerinde bu hakkı görüyorlar.
    -1 ... minmimeranim