1. 50.
    Geçen yıl ertelediğimde toplam borcum 3000 tl artarak 18438 tl olmuştu ve şu entrymde (#40597874) bu kadarına da pes demiştim. Anladımki dememeliymişim. Şu an 1 yıl daha ertelesem 8500 tl artacak ama neyseki ödemeye başlayacağım.
    kyk kredi borcu

Buna söylenecek tek cümle var. Yiyiniz efendiler yiyiniz, çekinmeden bol bol yiyiniz.

Edit: Bilip bilmeden asıp kesenler size söylenecek bir kelime bile yok.
    6 -2 ... walking with a ghost
  2. 51.
    Starbucks da kızlara vayt çaklıt moka ısmarlayan gençlerin hayat sorunu olmuştur. Geri ödeyeceğinizi bile bile aldıysanız,

"Yiyin efendiler yiyin" lafını kullanamazsınız. Borç aldınız, faiziyle ödüyorsunuz.
    5 -7 ... n dakota
  3. 52.
    ulan lavuk öğrenciler borcunun ödemesini bileceksiniz sizi gidi çok bilmiş lavuklar.
    -1 ... ruzhan
  4. 53.
    Suan 13bin tl olan borcumdur.
    ... ferrasini boyatan bilge
  5. 54.
    - kanka neyse bu gece kyk yatıyor alırız biraları ehehe.

Sonra yiyin efendiler yiyin.
    3 ... fikri firar
  6. 55.
    Alanlara ben de dahil yardım etsin dediğim borçtur.

Kafelerde de yemedim aq nereye gitti bu para diyecek olursanız.

Kitap aldık kitap yol yemek parası şerefsizler herkesi siz gibi sanmayın.
    11 -2 ... sekhmet07
  7. 56.
    neyse ki vakti zamanında ödeyip bitirerek kurtulduğum borç. şimdi çok daha zorluyor görüldüğü kadarıyla bünyeyi.
    ... usualsuspects
  8. 57.
    12.800 küsür tl. 2 ay önce başladı ödeme zamanı ve hiç ödemedim. 20 tl faiz binmiş şu an. anladığım kadarıyla ödenmeyen her ay günden güne faizi artıyor. örneğin ilk ay ödemediğimde faiz 3-5 lira görünüyodu ama şu an baktığımda ilk ayın faizi 15 lira olmuş. mesela 8 ay ödemezsen o süre içinde ilk ayın faizi 100 lirayı geçecektir tabi buna diğer ayların faizleri de eklendiğinde ortalama bi 600-700 lira faiz binecektir. muhtemelen 1-2 ay sonra başlarım ödemeye, bunu boşladıkça sonradan girer götünüze.
    1 ... soyun geliyorum
  9. 58.
    23 bin TL olan borçtur. ödemesi 506 TL lik taksitlerle Haziran'da başlayacak ancak Türkiye'ye döner dönmez tek seferde ödeyip bu borcu kapatıcam. 300 500 TL indirim de olur muhtemelen tek taksitle ödendiğinde. devlete borçlu kalınmamalı.
    ... romabirgundekurulmadi
  10. 59.
    son dönemlerin okuyan-mezun fark etmeksizin dert yandığı borç.

benden size tavsiye fazla uzatmayın ödeme işini, en azından gidip ödeme planına sokun.
    yoksa bir gün bütün banka hesaplarınıza bloke koyduruyorlar.
    ... gildain