1. 1.
  chpli fetöcülerin önerisidir. ülkemiz zaten ekonomik anlamda sıkıntılar yaşarken bir darbeyi de buradan mı yiyelim? zamanında almasalardır o kredileri ne yapalım yani devlet mi suçlu? alıyorlar parayı karıyla kızla yiyorlar barlarda içip sıçıyorlar sonra da açız fakiriz ayakları yapıyorlar. silinmesin kardeşim devlet size için, yiyin, nargile kafelerde story atın diye vermedi o parayı. adam olan okulu bitirip işini bulur ve öder borcunu. adam olamayan ise sürünmeye mahkumdur.
  1 -3 ... turkce karakter anana girsin
 2. 2.
  ülkemiz zaten ekonomik sıkıntıda , öyleyse halkın sırtına vergiyi basalım ekonomi düzelsin. devletin fabrikalarını satalım düzelsin. kusura bakmasın bu başlığı açan adam ağır embesildir. eğer biz bir "sosyal devlet" statüsündeysek bunları konuşmamız bile bir rezilliktir.
  2 -1 ... angry engineer
 3. 3.
  silinsede birşey değişmeyecek devletin parası yine devlete gidecek değişen birşey olmayacak anlayacağınız. türk parasını yurt dışında harcayabilcek kadar zenginsen KYK borcunu da ödersin zaten anlıcanız ekonomiye pek bir zararı olmaz.ekonominin düzelmesi için yurt dışından para akışı sağlamamız lazım o da fındık ve bir iki meyve dışında zor, ne yapacaz.dış ilişkileri iyileştirmemiz lazım ülkeye turist girmesi lazım yurt dışından ülkeye bolca dolar girmesi lazım yoksa halimiz yaş.
  1 ... bu nick bi harika dostum