1. 1.
  Şimdi böyle bi güzellik, biz öğrencilerin canına can katar. Tamamı silinmese de rahatlatıcı bi indirim de olabilir. Bu kadar geçim derdinin yanın da bari bu yük biraz hafiflesin.
  2 -1 ... turin
 2. 2.
  ödeyin amk. biz ödedik.
  3 -4 ... don dale
 3. 3.
  harcarken güzeldi de iş ödemeye gelince mi zor geliyor, paşa paşa ödeyeceksiniz...
  -3 ... keshberfo
 4. 4.
  zamanında kredi alıp geri ödeyenlerin hakkı yenir silinmemeli ödeyin mıklar.
  ... thefrauble
 5. 5.
  vergilerde artışın habercisi olan durum.
  1 ... eneziker
 6. 6.
  Saçma sapan düzenlemeler yapıp bir sürü vergi borcunu dilen hükümetin, ümmeti muhammetin tuh sağlığı ve iyiliği için yapması gereken şeydir.

  Hayata -15 binle başlamak intihar sebebi yoksa.
  1 -4 ... omelass
 7. 7.
  silinen kadarını biz ödemişlere de iade etsinler o zaman. millet iyi kolaycılığa alıştı valla. yat yat yat, seçim zamanı gelince şunu isteriz, bunu isteriz. hee oldu.
  3 -3 ... drdolantin
 8. 8.
  derhal silinmeli bu borçlar çünkü futbol klüplerinin, büyükbaşların vergi borçları silindi. o hatayı hatayla düzeltmek lazım. silinirse halkın sırtına vergi yükü biraz daha binecek ama siktir et. bilinçli şekilde borç olarak alıp yediğim paranın yanıma kar kalması lazım. ne de olsa 4 yıllık coğrafya okumuşum. formasyonu da çakıp öğretmen olacam kpss ile atanamayınca yine ağlayacam niye bu kadar öğretmen yetiştiriyo bu devlet diye. özel eğitim kurumlarında ne çalışacam aq devlet istihdam etmek zorunda beni, 2 ay da yatıyoz zaten. bürokratlar son model makam arabası çekiyo altına, bizim de fazla fazla atanıp daha sonra batıda istihdam fazlası olma hakkımız var. dedim ya hatayı hatayla düzeltmek lazım. aslında benim derdim bir şeylerin yanlış yapılması değil, o yanlışın benim lehime işlememesi. çünkü ben ortadoğu zihniyetli bir ultra çomarım.

  bütün bu dediklerim oldu diyelim, ortaya çıkacak iktisadi facia sikimde de değil. kimin sırtına binerse binsin.

  neyse fıçı bira 15 tl olmuş. ayın 7sinde parayı çekip tekele koşuyoz ama çok bahalı eskiden bu parayla daha çok bira alırdık demi moruk asdfasfesgas.
  2 -1 ... esaret kabul edilemez
 9. 9.
  3 yıl sonra benim de kredi borçlarım silinecekse destekliyorum.
  ... sgtfrost
 10. 10.
  Kredi borcunu geri ödemediği için maaş hesabına bloke konulan birisi olarak söyleyebilirim ki silinmesi adil olmayacaktır. Eğitimin ücretsiz olması, şirketlerin ve futbol klublerinin vs. milyonlarca liralık vergi borcunun silinmesi kyk kredisinin silinmesi için emsal gosterilmemeli. Zira her ikiside yanlış uygulamalardır.
  3 -1 ... sonminardi