bugün

yeme de yanında yat bursudur. ama yememek elde değildir. *
Önümüzdeki yıl herhangi bir ekonomik kriz olmazsa artarak 800 lira bandını zorlayacağını düşündüğüm burslarımdan bir tanesi. Allah devletimize ve tayyibe zeval vermesindir.
hem ygs'de hem de lys'de 1 fizik sorusuyla kaçırılandır. utanç vericidir. ve bu arada hayal kurmayın, bu sene giremedim ilk 100'e ama seneye girip 780 lirayı cebe cukka yaparım hayali kurmayın, burs alanlara bir daha burs verilmiyor.
780 lira olan burstur.
ayıptır söylemesi bu bursu alıyorum.
bu parayla bir ay geçinen aile var lan.
zeki biri olmadığım gibi bir de tembel olduğum için dil puan türünde 180. olup zırnık alamadığım burs. ihtiyacım da yok zaten,gerçekten ihtiyacı olan insanların alması taraftarıyım bursları.*
tm'de 13. mü ne olmuş bir kız tanımıştım, burslar,bedava biletler,kartlar derken allah yürü ya kulum demişti kendisine. hayır düşününce çok aptalca lan, senin tek işin sana dayatılan bilgileri bir şekilde depolayıp soru cevaplamak. ve bu ülkede bu paraya bile muhtaç insanlar yaşıyor. vay anasını.

alanları tebrik ediyorum tabi,burs benim neyime lan? burs alsam o parayla iddaa oynar sonra da zırt pırt yurtdışına giderdim ucuz biletlerle.

edit: ilk 13. yazmışım, ilk 13 ne lan? imla işte.
Mf ve Tm'yi anlarımda dilden ve ts'den de veriyorlar bu bursu. Ben en çok buna yanıyorum.

edit:Ne çok ilk 100'e giren ts'ci ve dilci varmış sözlükte. ŞAşırdım.