bugün

karagümrükten arkadaşım mahmut ile yakın arkadaşı mügedir. bence her evlilik mantık üzerine kurulur... hele kyk'ya borç takmak için yapılan evlilik, kutsal bir evliliktir. hem belki müge de verir arada bir, kocası sonuçta...
ifşa olmamak için yazamayan göteleklerdir.
(bkz: beni de yaz kanka)
başkası aynı şeyi yapsa "işte bunlar hep sahtekar" diye yırtım yırtım yırtınacak insan modelidir.

ee ne demişler : "tencere dibin kara, seninki benden kara"
Vatan hainliğini sadece dağa çıkmak sanıp, kağıt üzerinde devleti dolandıran yazarlardır.
Eli yüzü düzgün helal süt emmis gel deyince gelen git deyince giden bir insan evladı bulursam dusunmeyecegim şey değil özünde.
10 15 bin icin değmez sacmalamayin. Ortalamanin bi tık ustu suriyeli bile o kadar ediyor 100000 falan isteyin bari.
Ben oluyorum o yazar.
Şu sıralar en azından düşünme payı ile içinde bulunduğum yazarlar topluluğu.

direkt birini bul nikah kıy gibisinden değil. Okulda tanışırsın, cafede tanışırsın, bilmem okey atarken tanışırsın. Sonra iki kişi de öğrenciyken bu tanışma faslı ilerler. Yahu zaten evlenmek zorunlu gibi bir şey. bunu da bir iki sene evvele çekerek devlete olan borcun silinmesi gayet mantıklı.

ha derseniz sen niye icraate geçirmiyorsun? Dediğim gibi düşünme evresindeyim. Öncelikle kızı nereden bulacağım onu düşünüyorum.
Amk çocukları alım yapmıyor ki bu fırsatı da kaçıracaz. Şansınızı sikiyim ya.
Varsa teklif ettiğim yazarlardır*.
Bir süre sonra iptal etmiştim. Tam borç olsaydı evlenirdim galiba lan. 2050 lira için de evlenilmez.
güncel Önemli Başlıklar