bugün

içerken ağızda mayhoş bir tad bırakan çay çeşidi. yararlı olduğu söyleniyor. mesela bende balgam söktürüyor. içince şöyle okkalı bir balgam atıp kendime geliyorum.

(bkz: severek içiyoruz)
master card'la alınabilecek tüm şeylerden daha değerlidir.
bir dönem tansu çiller kullandığı için pek bi popüler olan, rengi can yakan, mis kokulu içecek.
muazzam c vitamini kaynağı olan çaydır. zaten bu yüzden tansu çiller tarafından içilmiştir. özellikle bulunduğumuz kış aylarında, grip ve benzeri soğuk algınlarına çok iyi gelmektedir. ayrıca mide ve bağırsak problemlerine de çok iyi gelmektedir. günde 3 bardak tavsiye edilmektedir.
doğuşun kuş burnu çayını alırsanız içinde bamya çiçeği de mevcuttur.

ekleme: bunu hangi çeşit bir mal eksiler ya pm atsında tanışalım harbi merak ediyorum.
tok karnına içene kilo aldırdığı söyleniyor doğruluğu tartışılır, bana kalırsa bildiğimiz çaydan milyon kat daha leziz olan içecek.
Boğaz ağrısına kısa vadeli olsa da iyi gelir, rengi çok güzeldir ve antioksidan özellikleri var diye biliyorum.
Eski saltanatının yerinde yeller esen çay. Migros'ta nerdeyse paraüstü diye verecekler. Gençliğinde afet olup da orta yaşı geçince memeleri pörsüyüp gerdanı iki kat uzayan kadınları andırıyor hali.
muhteşemdir. zira kuşburnu her derde devadır. içerisindeki zengin minerallerle vücudu besler. içilmesi tavsiye edilir. açık ve net.
annem o güzel elleriyle dikenlerin arasından topluyor bizim için. kışın hastayken en sevdiğim çaydır.
için canım.
16 yıldır içmediğim geçenlerde aklıma gelip hazırını aldığım çay. unutmazsam içeceğim yarın.
görsel

Kendi elimle topladığım kuşburnuların çayı. Tamamen doğal. Kokusu ve tadı mükemmel.
Az önce içmişliğim var.
c vitamini acisindan zengin bir cay. poset cay olanini hic icmedim gerek de yok memleketimde meshurdur kusburnu .babam bana kusburnuyu kendi toplayip kurutup veriyor. ayni sebepten bizde kisin cok icilir(di) bu. hele eskiden kisin tüm sülale cümbür cemaat anneannemde toplasir bol kahkahali sicacik aile ortaminda gripsavar niyetine yudumlardik cayimizi. beynim o guzel anlari o kadar guzel kaydetmis ki kusburnu cayi yudumlarken aklim o anlara gider hep.

edit: seker degil de icine bal atilinca güzel oluyor. yalniz bali sicakken atmamaya dikkat etmek gerek.
Şöyle renginin kırmızısından çıkmasını garantileyen bir tarifi olsa deneyeceğim.
Kış geceleri güzel giden çaydır.
An itibariyle içiyorum. Başlığı görünce gülümsedim.
güncel Önemli Başlıklar