bugün

Rezilliktir. Yaza kadar 150 yi bulur diyorlar.

Ehonomi çok eyi.
üstüne biraz daha katıp kuzu alınması daha mantıklıdır.
Almanlar geberiyor kıskançlıktan.
kaynak verin bakalım kafadan sallamak kolay olsa gerek !
dana 95 tl dir. daha bugün baktım. ben de şunu anlamıyorum; küçükbaş hayvancılık yapılmıyorsa talep az demektir. amk talebin az olduğu bir etin fiyatı niye artar ki ? bu mantık da tabii ki kazanamazsın. dana eti ile kuzu eti ikame mallar. hangisinin fiyatı artarsa tüketici diğerine kayar. amk iktisat bilmeyen cahilleri.
masallah ne diyeyim, bir zamanlar bu etler seve seve yiyorduk fakat artik baka baka yiyoruz arkadaslar.
kar olmadan üretim artmaz.
hani dolar´ ın 4 lira olmasından size neydi, hani lan akpopolar?..
55 tl dahi bu fakir millet için pahalıdır.
1.700 tl maaşla çalışan gariban pirzola yemek icin kurban bayramını beklemelidir, o da akrabası dostu verirse...
O kadar kuzu pirzola alamiyoruz ki, artik fiyatini bilmiyoruz.

Haftada 5-6 ogun kirmizi et, geri kalanlari da balik ve hindi eti yiyen biriyim. Gel gor ki su memleketteki sikkoluk, ayda belki bir defa et yiyen adamdan daha cok rahatsiz ediyor beni.

Demokrasi iste boyle boktan bir sey. Oy verirken tek beklentisi hayatta kalmak olan adamla, senin benim oyum ayni olunca boyle oluyor. Bu gercegi ulkenin okumuslarinin degil de, mankeninin dile getirmis olmasi da ayri bir gariplik.
akepe tarafından bi süper zenginler,bi de süper fakirler yaratıldığından o pirzolanın kime hitap ettiğini anlamamak için salak olmak lazım.
kuzu pirzola mı ? o ne ki ? ben ayda bir sefer yarım kilo kıyma alıp kırmızı et ihtiyacımı onunla karşılıyorum. varsa yoksa kilosu 7 lira olan kalçalı tavuk but...
25.03.2018 tarihindeki fiyatıdır. daha da artacağından şüpheniz olmasın.

köbrü yabdı, yol yabdı... o arada hayvanlar telef oldu.
Böyle vahim durumların arkasındaki sebepleri düşündüren, saçma sapan sorgulayıcı sorular için elbet bir cevabımız var.

"Yuol yaptılar."

Argümanlarınız geçersiz.
Ben haklıyım.
Ben inkar edilemezim.
Ben galibiyetim.
buyrun an itibariyle markette 99,9 tl
http://online.macrocenter...KIVIRCIK+KUZU%26%23x29%3b

bizim kasap daha pahalıya satıyor.
şerefsiz yandaş onun bunun çocuğu 55 lira diyip nasılsa millet alamadığı için fiyatını bilmez diye üretici fiyatıyla milleti kandırmaya çalışıyor.
akp'li seçmenin bunlar umrunda değil, türkiye yıkılsın gerekirse aç kalırız modundalar. istiklal mahkemelerinde asılan itlerin torunları bunlar.
yemeyin, ölmezsiniz, hatta kuzulara yaşama şansı verirsiniz. 1 milyon tl yapsınlar.
(bkz: ama allah diyo)
Fakirin yiyemediği eti zenginin kedisi, köpeği yiyorsa kimse bana adaletten bahsetmesin.
Televizyonu açınca Unutulan gerçek.

(bkz: Avrupa bizi kıskanıyor)
fert başına düşen yıllık ortalama et tüketiminde yerlerdeyiz. gürcüler veya tüm avrupa ulusları bizden daha fazla et yiyebiliyor.

şakası bir yana yetersiz beslenen bir toplumuz. balık, kırmızı et ve tavuk tüketimi çok az. acı ama çoğumuzun kafası bu yüzden çalışmıyor. asgari bir sınır var. bu sınırın altı muhakeme yeteneğini sekteye uğratıyor.
hala ucuz pirzoladır. fakir siniz alım gücünüz yok burada tatava yapmayın. evet
Olmayan durum. Fleminyondur o.
biz hep bimden tavuk alıyos ekonomi çoheyi.
o paraya kuzu klonlarız amk.