bugün

Mermi ağzında çekmecede akıllı ol.
kürdistanın günümuzde türkiye cumhuriyyeti sınırları içerisinde yer alan kısmı.
apo'nun evet deme sebebi.
K*rdistan diye bir şey yok, olmayacaktır da.
türkiye k*rdistanı oluyor saygılar.
Doğuda 15-20 yaş arası çocuklar polislerle amasız bir mücadele içinde geri almaya çalıştıkları, geri almaya çalışırken uğrunda öldükleri ülke. Sorsan buradakilere sikinizde mi bu çocukların ölmesi? diye: hayır derler. ama ölüm istanbulda olunca kıyamet kopar. Sonuç aynı olsa da burada amaç farklıdır. o yüzden bütün bu numaralar.
Başka kapıya canım.
(bkz: kürdistan nedir lan kodumun garibanları)
Coğrafyanın ülkeler coğrafyası ünitesini bilmeyen kekoların söylemidir.Orası neresi?
(bkz: güneşin zaptı yakın)
Ütopyanın kuzeyidir olsa olsa.
yasamaktan gurur duydugum ülkenin* kuzey bölgesi.
Erzurum harika bir sehir.
Anadilde eğitimi bahane edip, okulları Kürt çocuklarına boykot ettirmeyi düşünen Ahmet Türk ve Selahattin Özdemir'in varlığından söz ettiği Türkiye nin güneyi olan kısımdır.
bunu böyle diyebildiklerine göre akp'nin vadettikleri arasında Türkiye'nin güneyi var mıdır? Varsa bu halka niye söz etmiyorlar? Yazıklar olsun bu ihanete katkı veren, oy veren insanlara. Barış sureci kardeşçe yaşamaya mı ülkeyi boldurmeye mi?
şu anda ntv'de konuşan sırrı sakık adındaki milletvekilinin (terörist şemdin sakık'ın kardeşi) ifadeleri aynen şöyledir.

kürt halkı sözünü tutmuştur.
sn öcalan'ın söylediği gibi ateşkes sağlanmıştır.
çekilme ha güney kürdistan'a, ha kuzey kürdistan'a olmuş farketmez.

yani bu herif canlı yayında pkk denilen it sürüsünü kürt halkı ile bir tutmuştur. kürtler bu ifadeyi kabul ediyorlarsa, bizim için sorun yok. çünkü pkk it sürüsüdür.
öcalan adındaki pislik için çatır çatır sayın öcalan diyor.
kuzey kürdistan'ın neresi olduğunu anlamak için süper zeka olmaya gerek yok. türkiye cumhuriyeti'nin yeminli milletvekilinin icraatı budur.

allah helak etsin hepsini.
devlet bahçeli sordu. bugün r.t.e bahçeli'nin sorduğu meydanda yüreği yetiyorsa açıklayacaktır. kuzey kürdistan neresidir. kuzey kürdistan birlik ve çözüm konferansı hakkında bir soruşturma açılmış mıdır? yoksa açmaya yüreğiniz mi yetmemektedir. korkuyorsan türk milliyetçilerinden yardım isteyebilirsin. hesap sor başbakan.
olmayan ülkenin olmayan bölgesidir.
şu an tuvalete akşam yemeğinden sonra çizdim bir tane.. sifonu da çekmedim isteyen gelip bakabilir haritaya.
kıcıyla harita çizmek, bende çükümle siliyorum amk.
azıcık tarih bilgisi olanların varolduğunu bildiği, üzerinde kanlı vuruşmaların yaşandığı, yok saymak uğruna binlerce türk ve kürt gencinin ölmesine göz yumulduğu bölgeye verilen ad.
kürdistan neresidir ki kuzeyi güneyi olacak dedirten anlamsız koordinatlar bütünü.
(bkz: sözde kuzey kürdistan)

olmayan malın davası olmaz.
var olan, güzel bir yer. uzun süredir sömürülmektedir.
Var olmayan hayali bir yer...
(bkz: neverland)
(bkz: sağdaki kürdistan)
(bkz: soldaki kürdistan)
(bkz: biraz ilerde ki kürdistan)
güncel Önemli Başlıklar