1. 1.
  olmayan arap ülkesidir.
  1 ... ovuzz
 2. 2.
  bir "türk" cumhuriyetini "türkiye" dışındaki diğer "türk" devletleri tanıyabiliyor mu ki "arap" ülkeleri tanısın?

  kuzey kıbrıs türk cumhuriyetini "türkiye" dışında hiç bir ülke tanımamaktadır! Türkî cumhuriyetler de dahil!

  diğer bir ayrıntı kuzey kıbrıs türk cumhuriyeti bağımsızlığını ilk ilan ettiğinde türkiye ile beraber "pakistan" ve "bangladeş" de tanımıştır anca sonraları ABD'nin baskıları sonucu bu kararlarını geri çekmişlerdir.
  3 -1 ... m volkan balbay
 3. 3.
  o değil ama kaddafi libyası kıbrıs savaşında türkiye'yi desteklemişti. hem de bizzat cephane ve mühimmat vererek. biz ise adamı öldürecek kiralık katillere burdan uçaklarla milyon dolarlar yolladık.

  araplara bahane bulmaya lüzum yok. saddam ve kaddafi diktatör de olsalar türkiye cumhuriyeti'nin en iyi anlaştığı iki arap lideriydiler. gerisini at gitsin ama bu ikisi gerçekten adam gibi adamdı. saddam ipe korkusuzca gitti, son saniyede bile amerikan uşaklarına kök söktürüyordu. kaddafi de ülkesini haçlılara karşı savundu, ülkesini hiç terketmedi, bizim milyon dolarlar verdiğimiz kiralık katillerce hunharca öldürüldü.

  ne yazıkki her iki arap lideri de yeterince değerlendiremedi türkiye. sonra da bahane buluruz bizi niye sevmezler diye. çıkarcı suudiye, katara, körfez ülkelerine yaklaşacağına saddam ırak'ına, kaddafi libya'sına yaklaşacaktın. ama şimdi atı alan bingaziyi, bağdatı geçti. geçmiş olsun!! ortadoğu politikasının da kıbrıs davasının da ruhuna el fatiha!!!
  3 ... narsist prens
 4. 4.
  kardeş ülkemiz azerbaycan bile ekonomik ve siyasi etkenlerden dolayı tanıyamıyorken bir arap mı ? kanada tanır araplar tanımaz. abd onay vermeden araplar tuvalete bile gitmez 'maalesef'.
  ... ukraynali
 5. 5.
  daha kardeş dediğin azerbaycan bile tanımıyor amk. arap ülkeleri ne ki.
  ... recomax
 6. 6.
  turkleri cok seven arap ulkesidir. canini yidigim. ayrica sakirtlerin ugramadigi basliktir.
  ... zagor tenay
 7. 6.
  tanımamakla iyi yapmaktadırlar.
  kusura bakmayın ama besle yetimi siker götünü durumu vardır bizim devletimizde. liverpool ülkü ocaklarından eksileyen arkadaşlara da selam yolluyorum. ama malesef siktiniz arkadaşlar.

  size yardım eden adamları siz öldürttünüz. bir gün gelir tanıyanlar olur. onları da bir güzel bombalarsınız. 5 sene sonra çıkar yine "bizi kimse tanımıyo yeaaaaaağ" diye ağlarsınız.

  (bkz: araplar bize bahmiy)
  -4 ... muammar gaddafi
 8. 7.
  dünyada Türkiye den başka varlığı kabul edilmeyen bir yeri arap ülkelerininde tanımamasıdır. ulan millet şöyle harita çizdi böyle harita çizdi Türkiye ile ilgili demeyi biliyorsunuz az da diğer taraftan bakın lan. olmayan bir ülkeyi varmış gibi sallayıp duruyoruz.adamların haritalarınıda kafamıza göre çiziyoruz.
  ... inderex
 9. 8.
  pakşstan dışında tanıyan ülke varmıdır, sorusu akla gelmektedir.
  ... hesabi kapatilan dobroski