1. 1.
  mesut barzani tarafından her yerden indirilmesi emri verilen bayraktır. eh artık geriye de bir tek biz kürdistanız deyip önce amerika sonra avrupa birliği ve en sonunda türkiye'nin de tanıyacağı devlet olmak kaldı. daha sonra bizim toprağımız az biraz verin demezlerse iyidir.
  http://www.haber10.com/haber/41782/
  (bkz: kirmizi cizgilerin silinmesi)
  (bkz: biz demiştik)
  6 ... kara hilal
 2. 2.
  Başbakan Maliki tarafından öyle bir karar alınana kadar bunu yapmamak lazımdır demesiyle kısa zamanda resmileşeceği anlaşılan olaydır.
  http://www.millethaber.co...mp;id=16858&Itemid=31
  3 ... kara hilal
 3. 3.
  ilk entryde görülen tespite paralel olarak ırak'tan kürdistan olarak ayrılmayı beyan eden barzani tarafından sistemli bir planın aracı yapılan bayraktır.
  http://www.internethaber..../news_detail.php?id=40730
  4 ... kara hilal
 4. 4.
  türk dış politikasının iflasına eşdeğer bir durumdur;akıllara hemen ırak savaşı öncesi rte nin kuzey ırak ta federatif oluşumlara izin verilmeyeceğini çığırması gelir;gülünür,balık hafızalar tazelenir.
  1 ... disco inferno
 5. 5.
  ırak meclisinde kabul edilen 60 sayılı genelge ile kısa sürede değişmesi beklenen bayraktır. sıra bir ulusal marş hazırlanmasına gelmiştir.
  http://www.yenisafak.com....lloldu/sıra/ulusal/marşta
  1 ... kara hilal
 6. 6.
  ŞAHiN K.Yı IRAK A GONDERELiM KAMPANYASI
  1 -1 ... shennay
 7. 7.
  http://www.haberturk.com/...cat=180&dt=2006/10/08 linkindeki haber sayesinde artık az kaldı bayrağı üçleyecekler şeklinde düşünmeye neden olacak bayraktır.
  1 ... kara hilal