1. 1.
  Başlığı Bensu Narlı adıyla açsaydım dikkat çekmeyecekti. Bensu Narlı, Muğla'nın Milas ilçesinde kuzeninin boşandığı kocası serhat Kantaş denen caniye karşılık vermediği için kalbinden bıçaklanarak öldürüldü.

  Haber sitelerinde "sevgilisi" yazmışlar. Değil! Bu ülkede kadınlar bir erkeğin takıntılı duygularına "hayır" dedikleri için de öldürülüyorlar.

  Bensu'nun katili serhat kantaş.

  https://galeri.uludagsozluk.com/r/2134912/+
  11 -4 ... fadimenin dugununde halay basi
 2. 2.
  Bu başlığa eksi oy veren orospu çocuğu yarrağımı eksilesin. Serhat kantaş ile aynı boksun herhalde. Erkek olmaktan utanıyorum lan artık! Bu ülkede her gün kadınlar öldürülüyor.

  Serhat kantaş geberene kadar içeriden çıkmamalı!
  9 -4 ... ayas yollarini astim da geldim
 3. 3.
  Bir orospu çocuğunun saplantılı duygularına karşılık vermeyince şerefsizce öldürülen kadındır. Bu ülkede kadın olmak zor azizim, orospu çocuğu çok anasını satıyım..

  Reddedildiysen efendi gibi, gururlu bir insan gibi köşeye çekilmesini bileceksin ama yurdum kekoları bunları yapmak yerine, ya benimsin ya toprağın diyerek öldürmeyi tercih ediyor işte.. kadın cinayetleri ve şiddetleri üzerine caydırıcı cezalar gelmedikçe her zaman dediğim gibi bu ülkede böyle olaylar çok sık karşımıza çıkacaktır. Sistem değişecek ki insanlar da değişsin ya değilse cidden işimiz zor..

  Lanet olsun!
  12 -1 ... the rise of darkness
 4. 4.
  Kuzeninde boşandıktan sonra bu öldürülen kadın a sarkıntılık ettiği an yok edilmeliydi bu piç.

  Zaten tipinde ben belayım gebertilmem gerekiyor diyor orospu çocuğu.
  4 -1 ... karton toplayan cocuk
 5. 5.
  Düşünsenize kadınla arasında bir yaşanmışlık yok, Kuzeniyle evliyken kadına kafayı takıyor. Ne kadar korkunç bir ruh hali. Psikopat dolu. Sırf istediği olmadı diye öldürüyor. Bu nasıl bir düşünce yapısı? Hayret ediyorum, iğreniyorum. Keşke saplantılı tüm erkekleri tespit edip içeri atsalar bir halt yiyemeden onlar! kadın cinayetleri bitmeli! Cinayetler bitmeli daha doğrusu ! Yahu nasıl can'a kıyma hakkını kendisinde bulabiliyor bir insan?
  3 ... uzak diyarlarda evli barkli
 6. 6.
  şu pisliğin bütün kemiklerini kırsalar... o kızcağız geri gelir mi? ailesinin yüreği soğur mu?
  allah belasını verir inşallah.
  bu gidişe bir dur demek şart. ama nasıl?!
  ... creme de la creme
 7. 7.
  Bu sözde insanları dinsiz imansız yetiştiren aileler sizin hiç mi suçunuz yok? insan öldürenin tüm insanlığı öldürmüş gibi olduğunu bu canilere aşılasanız bu tarz olaylar bu kadar kolay yaşanır mı?

  Gidişat kötü ahir zamanı yaşıyoruz tavuk keser gibi insan katlediliyor allah sonumuzu hayır etsin. Kardeşime allah rahmet eylesin hep üzüldüm böyle yaşanmadan biten hayatlara.
  ... evinin beyi cocuklarinin anasi