bugün

Tatili güzelleştiren boşaldıktan sonra pişman eden ama eve gidene kadar mutlaka iki üç kere daha yapılandır. Ortam müsaitse ve erken boşalma sorunu yoksa kuzenin kakasını tutamamasına sebep olacak şeyde yapılır.
ramazan ayına renk katacak eylem.
görsel
Zina ya girer. Sakso sonrası farklı pozisyonlara başvurulursa vede döl israf edilirse hastalıklı bir çocuk dünyaya gelebilir.
(bkz: step siblings)
sırf 5.nesil hesabı bu yüzden silip geldim,bakıyorum da buraların oradan farkı kalmamış. allah aşkına bozmayın, ne eksi de yaşayabilirim ne de başka yerde bir tek kendimi buraya yakın hissediyorum onu da bozmayın.
Gece gece vicdani sorgulamalara zerk eden durum. Ah be kuzen.
içest veya ensesttir.
Ne kadar da küçük bir beynin var.
(bkz: mal)
Vicdanı sızlatır. Özellikle herkesin buna tepki göstermesi üzücüdür. Ancak her 31 de tekrar akla gelir. Geceleri kuzene aşkım diye mesaj atılır.
Bir babaya sakso çekme keyfi vermez.
görsel
umarım babanız size sakso çektirir amcanız eşliğinde benimde bu ibinelik kokan düşünceli kişilere karşı içimde biraz birşeyler soğur.
ibineler sizi.
Gırtlağına kadAr sokulursa pişmanlık duyulur.
kuzen evlilikleri bu toplumda gayet yaygın olduğu halde bunun ifadesinin cinsel tabanlı olması nedense mide bulandırıyor. görende türkiye de hiç kuzen evlilikleri yok sanacak ha.
gayet de çektiren var efendim.
annesine teyze diyen embesilin bogazindaki hareketlenmelerdir.
görsel
sapik dolu amk dunyasi.