bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    son zamanlarda akp zihniyeti ile tartışmaya girmekten nefret etmeme sebebiyet veren savunma biçimi...

adamlar diyor ki kuyruklarına basıyoruz ki iyice azıttılar sağa sola saldırıyorlar. vay amk ne desem bilemiyorum hemen aklıma tansu çiller geliyor ki o kadın kadar bu pkk ya karşı sert bir lider tanımıyorum. "alla allaa bunlar bu kadından da mı çok ekmeklerine taş koyuyorlar acaba?" diyorum kendi kendime, sonra hakan fidan'ın sayın ile başlayan cümleler kurduğu chp'nin açıkladığı oslo belgeleri geliyo aklıma.

sonra diyorum ki o yalanınızı sikiyim sizin ve susuyorum. hee diyorum siz haklısınız evet. siz züppersiniz ya la? analarını siktiniz valla az daha sıksanız terör bile bitecek amk!
    3 -1 ... koministimam
  2. 2.
    akp yanlısı beyanatıdır. onlar bizim yüreğimize basıyor, gıkımız çıkmıyor. siktiğimin teröristleri bizden daha atarlıymış.
    ... furkanr
  3. 3.
    (bkz: akp tesellisi)

kendi açıklanırını örtmek için kullandıkları bahane bu resmen. ama onlarda haklı bi' yerde, o kadar kömür, beyaz eşya falan aralarındaki hukukları şehitler için bozulmasın aman.
    1 ... kirisik
kapat