1. 1.
  omurgaların bitip, kalçanın başladığı, üzerine düşüldüğü zaman cehennem azabı yaşatan vücut bölümü.
  1 ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  evrimin tamamlanmadığı konusunda bir adet kanıt olarak kullanılan bölüm. şayet körelmiş organ(faaliyetini yitirmiş) olarak tanımlandığı ve atalarında bulunduğu iddia edildi. şimdiki bilgilerde bunun yanlış bir hipotez olduğu ve çürütüldüğü görüldü.. yani omuriliğin sonunu oluşturan kuyruk sokumunun, leğen kemiği çevresindeki kemiklere de destek sağladığı ve küçük bazı kasların tutunma noktası olduğu anlaşıldı.
  2 ... kacak kelebek
 3. 2.
  (bkz: sakrum)
  ... scarface
 4. 3.
  Çatladığında veya kırıldığında iyileşmesi 6 ayı bulan zevzek bir kemik.
  ... mikrop
 5. 4.
  çatlamasının veya kırılmasının söz konusu olmayıp, direkt yamulan ne işe yaradığı belirsiz vücut parçasıdır. zira düzeltmekte biraz geç kaldıysanız ömür boyu bu azabı çekmek zorundasınızdır. * *
  -1 ... cece
 6. 5.
  daha kolay anlaşılması için, çatal diye tabir ettiğimiz bolumdur.
  ... successor
 7. 6.
  kuyruk sokumu omuriliğin bittiği noktadır. burda kemiğin yüksekliğinden ve kalça ortasındaki çizgiden dolayı bir boşluk vardır. burda kemik içeriye doğru bir eğri yapar, pelvis kasları ve bacak kaslarını tutar. bu boşluğa evrim teorisi içinde "insan maymundu ya, kuyruk düştü de boşluk ordan kaldı" falan denilebilir. duyarsanız şaşırmayın. ayrıca kuyruk sokumu kemiği omuriliği dengede tutar. kuyruk sokumunda kıl dönmesi oluşursa hemen doktora gidilmelidir, hiç dokunulmamalıdır. çünkü burada oluşan kıl dönmesi çok hızlı şekilde ilerler ve kemiği sarabilir. bir çok eylemi gerçekleştiremez hale gelirsiniz. küçük bir orerasyonla bu sorun giderilebilir. ayrıca yine bu bölgeden darbe alırsanız ananız ağlar, tam tabiriyle acısı içinize oturur, nefesiniz kesilir. kısacası; gtünüzü kollayın, arkada diye unutmayın burayı.

  (gözüme batan bir şey de; yeni aldığınız pamuklu kıyafetlerin pamukları terleyince buraya yerleşir. bir çukur dolusu pamuğunuz varmış gibi durur. ya kıçınıza göre pantalon giyin ya da ara sıra yoklayın. kızlar da g-string giysin. özellikle kıçına 80 beden büyük pantalon giyip de boxer' ı çıkarma merakı olan gence sesleniyorum; evladım ülkede tek don giyen sen değilsin ki, ayrıca o bacaklar tavuk bacağı kadar duruyor görmüyor musun? böyle olunca gövden uzun duruyor, vücut orantın bi halta benzemiyor, ne gerzek insansın sen. iyi günler)
  4 ... merenptah
 8. 7.
  çatladığında 20 gün boyunca insanın oturmasına ve sırtüstü yatmasına müsade etmeyen, ayrıca 1 sene boyunca yağmurlu havalarda sızlayan kemiktir. ama tabii bu kemiği çatlatmak da ayrı bir marifet gerektirir.
  1 ... pucca
 9. 8.
  dövmenin en kötü durduğu yer. "kıçıma bakın lan" demek gibi aynen. ha amaç gerçekten oysa lafım yok.
  1 ... hesitate
 10. 9.
  kıçın sınırıdır. ordan ötesi müstehcen kaçar.
  ... teknikkazma