bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  bu entyden öğrendiğimize göre (#16129789) tecavüzü hak eden kadınmış. ben trolldüm değil mi? evet.
  1 -2 ... fikir muhendisi fikri
 2. 2.
  (#16129906) entrysinde yazarın açıkladığına göre kuyruk sallayan kadından değil birisinden söz edilmiş. birisi olunca kuyruk sallayan, tecavüzü hak ediyormuş demek ki bunu da gördük. gözümüz aydın.
  kuyuruk sallamak deyimi, aslında bir atasözünden (bkz: dişi köpek kuyruk sallamazsa erkek köpek hiç birşey yapmaz) gelmektedir. her hangi bir insanı köpekle özdeşleştiren atanın da kafasına edeyim ben.
  1 ... sevgilim ben manyak oldum
 3. 3.
  istanbul Üniversitesi- Edebiyat Fakültesi Dekanı muzaffer özcan denen soyu ve sopu yazık ki belli olmayan ve aynı kategoride yaratılmadığımız aşikar olan bu mahluk "Kadın kuyruk sallamazsa olmazdı!" diyerek zaten mağdur durumda olan kadınlara yetmediği gibi köpek muamelesi yaparak üniversitemin değerini düşürememiştir.

  Kendisiyle ilgili de bir düşme söz konusu değildir, çünkü düşük olan zaten düşük, basit, aşağılık, şerefsiz ve haysiyetsizdir.
  2 ... minerva thetis
 4. 4.
  evrendeki her canlı gibi ilgi duyduğu canlıya bunu belli etme durumunu kadına hakaret etme suretiyle dile getirmedir. bunu söyleyen bir erkekse hiç gerçek bir kadın tarafından sevilmemiş demektir. söyleyen bir kadın ise kendisine dahi saygısı olmadığını düşündürür.
  ... sarabaelveda
 5. 5.
  Nasıl yaptığı merak edilen kadındır.
  1 ... senben22
 6. 6.
  Hayvan olabilir.

  Dişil canlı daha doğru tabir.
  ... laktozsuz sutlu latte