1. 1.
  kuyrukta kaynamanın 3 temel kuralıdır.

  kural 1: kuyrukta önündekinin tam arkasında duran birine kaynak yapamazsın. kuyruktan hafif sıyrılmış birine yapacaksın.

  şuna kaynak yapamazsın; http://www.teknolojimix.c...oads/2012/02/kuyruk-2.jpg

  buna her şeyi yaparsın; http://img541.imageshack.us/img541/6602/h3de.jpg kaynakçı dayıları işaretledim.

  kural 2: kaynak yapacağınız elemanın biraz yanında arkasında yanında duruyorsunuz. tam yanında olursanız işler değişir. çaktırmadan götüm götüm ilerleyeceksin. en önemlisi; sıra ilerlerken, öndeki bir adım attığında atak davranıp yanındaki elemandan önce adım atacaksın. neden mi? geç adım atarsan senden bir adım önde olur ve tekrar kaynayamazsın, kaynarsın da zor olur.

  kural 3: bunları yaptıktan sonraki mod ciddileşme modu. ciddi olacaksın. götü kalkmış kezban edasıyla, sıranı kimseye vermeyeceksin. ora senin artık. koçum benim. baktın eleman hafiften kesiyor, ya da sakat bi tip, arkadaşını ara telefonda muhabbet et, sorun çıkarsa farketmedim dersin.

  sonuç? son ekmeği sen, işsizlik ödülünü ben aldım. öpüyorum.
  3 -1 ... kullanma kilavuzu okuyan turk
 2. 2.
  3 değil iki kural vardır. birincisi anlaşılırsa görebileceğiniz tepkiyi sineye çekebilmek, ikincisi hak yiyebilmek. zira kuyruğa kaynayıp o kadar bekleyen insanın önüne geçmenin başkasının hakkını yemekten hiçbir farkı yoktur.
  ... ultraviyole
 3. 3.
  Tek kuralı vardır.

  O kuyrukta ben olmayayım.
  1 ... iktidarsiz don juan