1. 1.
  sagopa kajmer'in başlattığı rapsel oluşum.sanıldığının aksine bir grup değildir.nasıl wu tang bir rap clan'ıysa bu da öyledir.şimdilik bünyesinde sagopa kajmer,kolera,raffine aka raffi,mozole mirach aka muaf teknik,abluka alarm,derin darbe,sitem depresif ve dj zet'i barındırır.ayrıntılı bilgi için;http://www.sagopakajmerrap.org
  3 -1 ... elendil
 2. 2.
  (bkz: ceza)
  -4 ... pilotmont
 3. 3.
  sagopa kajmer'in kurduğu Türkçe rap klanıdır. şu an itibariyle bünyesinde sagopa kajmer'e ek olarak kolera,abluka alarm,raffine ve zet bulunmaktadır. sürekli bir değişim içindedir. önceki üyelere örnekler: ceza,fuat,sahtiyan,sitem depresif,mozole mirach,derin darbe. dünyadaki örnekleri (bkz: wu tang clan) (bkz: army of the pharaohs)
  2 ... komplikasyon
 4. 4.
  en son olarak sitem depresif ve mozole mirach ın son albumdeki bir sarkıyı album cıkmadan dısarı verdikleri gerekcesiyle sagopa kajmer tarafından atıldıgı rap grubudur.
  4 ... rurouni kenshin
 5. 5.
  mozole mirach ve sitem depresif kuvvet miradan çıkarıldı bi kaç hafta önce, nedeni ise bandrollü albümde olacak olan ancak albüm cıkmadan internete düşen parçanın bu ikisinden birinin dışarıya sızdırmış olabileceği ihtimali! sadece ihtimal...
  2 ... undergrounder
 6. 6.
  su zamana kadar ceza, dr. fuchs, derin darbe, sahtiyan, mozole mirach ve sitem depresif'in çıkarıldığı türkçe rap klanı.* bu hızla giderse grubun degismeyen 2 uyesi sago ve kolera olucak herhalde.

  an itibariyle şu isimlerden oluşmaktadır:
  sagopa kajmer
  raffine
  abluka alarm
  zet
  kolera
  2 -1 ... schizo
 7. 7.
  (bkz: kafile) isimli compilation'u resmen çıkmış harika oluşum.. bu arada;

  (bkz: aramaya inanmak)

  (bkz: kuvvetmira)
  ... elendil
 8. 8.
  (bkz: kuvvet bira)
  1 -2 ... eskisevgili
 9. 9.
  raffine nin özellikle kafilealbümünde süper şarkıları var
  -1 ... gladio78
 10. 10.
  (bkz: kuvvetbira)
  1 -1 ... cakaf