bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. .
    hacettepe üniversitesi , beytepe kampusunda bu gün başıma gelen , tahmin ediyorum dünyanının en can sıkıcı olayı (tamam 1. sırada olmazsada ilk 100e girer). görevliye "bu kitaplar bizim projemize özel kimsenin işine yaramaz, bizim için getirildi , zaten" densede , görevlinin "ben anlamam kardeşim" diye cevap vermesi muhtemeldir. (bkz: kendimden biliyorum)
    2 ... exonotzor
  2. .
    bakkala "bu çokonatlar kimsenin zevkine hitap etmez, benim için yapıldı zaten" demekle aynı kapıya çıkan eylemdir.

Görevlinin kitabı okuyup "hagetten bu kitap sadece bu çocuklar için yazılmış" deyip kanaat kullanarak para almaması gereken eylemdir ek olarak.

Kitabı yazan kişinin de yayımcıya "lütfen 2 adet basın bu kitaptan, sadece hacettepe'den sefer ile bünyamin için yazdım bu kitabı" dediği duyumlar arasındadır.
    1 -1 ... deep
  3. .
    arkadaşlarıma anlatıken şu şekilde özetledigim " bu bırakılan kitaplar dünyada yayımlanan cinsten degil , şöyleki bölümümüzün profesörü yazarı ile baglantılı oldugu için yurt dışından yazarı ile irtibata geçerek , 5 tane getirtmiş, 3 tanesi bölümüzündeki iki prof. e verilmiş 2 taneside sadece bu projeye özel kütüpaneye bırakılmıştır. zaten 2 kişi bu projede yer alabileceginden bu kitaplar bu senelik sadece bizi ilgilendiriyor. tabiki bunu alan adam bilemez, zaten profesörümüz devreye girip gecikme ücretini iptal edecektir." , talihsizlik.

burdan çıkartılacak sonuç , ne olursa olsun , kitapları zamanında verelim, sevelim ,sevilelim bu dünya kimseye kalmaz.
    ... exonotzor

alakalı başlıklar