1. 1.
  işi şirazesinden çıkartanların olasılığıdır.

  ateist olmayı bile beceremeyen andavalların , ibadet yapmayı sanki bir ayıpmış gibi nitelendirmelerinden mütevellit giriştikleri saldırılardır. asıl amaç her zaman islama ayar vermek, ve her zaman islamın kendilerinde açtıkları sivilceleri patlatmaya çalışmaktır. amaç hiç bir zaman esas hakkındaki görüşleri değildir.
  okudukları kitaplardaki maddelere harfiyen uymaktır. ezbere isyan bayrağı çekip hep isyan alayına isyan diyen demektir. insanların inançlarına küfretmeyi , hakaret etmeyi bir bok sanmaktır. yandaşlarına da bunu güzel güzel anlatmaktır, cahillikten kambura dönmüş sırtlarını gere gere hem de.
  asıl bu yarı insan yarı bitki yarı hayvan olan güruhlarda görülen ise ateistim demeleridir. ateistliği islam karşıtlığı olarak benimsemeleri de pek bir uber insan davranışıdır bırakın abesle iştigali.
  sonuç olarak içindeki sertleştiremediği bu bok yığınlarıyla nasıl yaşadıkları merak edilmektedir. bir kurbağa misali....
  6 -3 ... alone with everybody
 2. 2.
  (bkz: senin kutsalın sana benimki bana)
  1 -3 ... oyuna devam
 3. 3.
  (bkz: sol frame e laikligin gelmesi)
  -1 ... djorkaef yaz
 4. 4.
  (bkz: kutsallar ne lan)
  1 -2 ... bendoktordegilimhekimim
 5. 5.
  Tespitler:
  1-insanların çoğu inek kesmiştir veya yemiştir.
  2-inek bazı insanların kutsallarındandır.

  Sonuç:
  1-Kutsallara saldıran hayvansa, o zaman insanların çoğu hayvandır.
  2-Kutsallara saldıranı hayvan olarak görüyorsan, sen de hiç bir kutsala saldırmamışsan (mesala inek yememişsen), sorun yok(tespitler doğrultusunda tabiki). Aksi taktirde, kendinin de hayvan olduğunu kabul et önce! Edersen sorun yok.

  Yorum:
  Etmezsen hayvan bile olamazsın.
  5 -2 ... kusku
 6. 6.
  kutsallar gibi kalıplaşmış kavramları, tabuları, metaları toplumların önündeki engeller olarak gören insanın oluşturduğu ihtimal. hem de yüksek ihtimal.

  bildiğin medeniyet yani, absürt bir şeyden bahsetmiyoruz.

  ha sen ısrarla, ben ve benim gibiler buralarda coğunluktayız, biz neye tapıyorsak sen de ona saygı duyacaksın diyorsanız, boşuna anlatmayayım. bu dar görüşlülükle, değil medeniyeti, türkçeyi bile anlamanız mucize.
  1 -2 ... dolunayisi
 7. 7.
  kusal kavramı kişiden kişiye değişir. hindistan'da öküz kutsal, sen burada kağnı çektiriyorsun, kesiyorsun vs. hz. muhammed, kabedeki putları kırdığında, o putlar oradaki putperestlerin kutsalıydı. ee ne oldu şimdi? o yüzden bu kadar geniş kavramlarla genelleme yapmamak lazım. bu benim kutsalım de, kimseler elleşmesin, oh ne ala memleket. ayrıca bu entry benim kutsalımdır, elleşmeyiniz.
  1 -1 ... kantele